






Rozmery 220×200 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Bavlnené posteľné obliečky so saténovým leskom. Šírka: 220 cm, dĺžka: 200 cm, farba: tmavozelená, hmotnosť: 115 GSM, zloženie: 100 % bavlna, balenie obsahuje len obliečku na prikrývku, obliečky na vankúš sa kupujú zvlášť.
| Šírka: | 220 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Materiál | Bavlna, Satén |
|---|---|
| Typ | Francúzske |
| Farba | Zelená |
| Motív | Jednofarebné |
| Počet v balení | 1 ks |
| Plu kód | 03571086297 |
| Hustota látky | 115 GSM |
| Rozmery prikrývky | 200 x 220 cm |
| Výrobca | EUROFIRANY |

180×200 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 1 deň
220×200 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnená, so zipsom, jednolôžková
Skladom
Bavlnená, saténová, francúzska
Na odoslanie o 2 dni
140×200 cm, damašková, jednofarebná
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, saténová, jednofarebná
Skladom
140×200 cm, bavlnená, so zvieracím motívom
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, saténová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
140×200 cm, so zvieracím motívom, jednolôžková
Na odoslanie o 3 dni
Bavlnená, jednolôžková, polyesterová
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, s gombíkmi
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, flanelová, z mikrovlákna
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, z mikrovlákna
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, jednofarebná, z mikrovlákna
SkladomDoprava zadarmo
160×200 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 1 deň
140×200 cm, bavlnená, krepová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bavlnená, jednofarebná
Doprava zadarmo
Bavlnená, z mikrovlákna, so zipsom
Na odoslanie o 3 dni
Bavlnená, saténová, jednofarebná
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnená, mušelínová, jednofarebná
SkladomDoprava zadarmo
Z mikroplyšu, so zipsom, jednolôžková
Na odoslanie o 3 dni
Bavlnená, z mikrovlákna, jednolôžková
Skladom
Saténová, z mikrovlákna, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, jednofarebná
Skladom
Bavlnená, z mikrovlákna, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, jednofarebná, z mikrovlákna
Skladom
Bavlnená, mušelínová, so zipsom
Skladom
140×220 cm, bavlnená, so zipsom
Skladom
Bavlnená, saténová, jednofarebná
Na odoslanie o 1 deň
220×200 cm, bavlnená, flanelová
Na odoslanie o 2 dni
160×200 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 1 deň