












Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Autíčko na batérie S322 zelené 4x4 Rozmery balenia: 109 cm x 73 cm x 35 cm Hmotnosť balenia: 30 cm
| Farba | Zelená |
|---|---|
| Šírka výrobku v centimetroch | 35 |
| Výška tovaru v centimetroch | 73 |
| Max. zaťaženie | 59 kg |
| Prevádzkový čas | Do 1 hodiny |
| Brzda | Automaticky po uvoľnení plynového pedála |
| Kľúče | X |
| Kolesá | Mäkký EVA |
| Vlastná hmotnosť | 25 kg |
| Rýchlosť | 3-5km/h |
| Sedadlá | Mäkká ekokoža |
| Otvárateľné dvere | + |
| Bezpečnostné pásy | + |
| Dĺžka tovaru v centimetroch | 110 |
| Svetlá | Predná a zadná LED dióda |
| Batéria | 24V7Ah |
| Diaľkové ovládanie | 2,4G |
| Audio | Bluetooth |
| Motor | 4x45W |
| Model | S322 |
| Celková hmotnosť v gramoch | 46841.67 |
| Rozmery vozidla | 133 cm x 88 cm x 50 cm |
| Výrobca | LEAN CARS |

Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 7 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 7 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo