





Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Elektromobil Mercedes GT R Fantastické auto pod značkou trojramennej hviezdy — Mercedes GT R je vozidlo, ktoré bezpochyby upúta pozornosť všetkých okoloidúcich. Ohromí okrem iného svojou svalnatou siluetou, vysunutou kapotou, športovým spojlerom a vertikálnym žliabkovaním mriežky chladiča. Mercedes je auto, ktoré možno smelo nazvať splnením snov každého malého chlapca. Čo skrýva prezentované vozidlo „pod kapotou“? Dva motory, každý s výkonom 45 W, akumulátor s kapacitou 12 V, 4,5 Ah a automatickú prevodovku s tromi rýchlosťami na výber. Neznie to lákavo? Ďalšou výhodou Mercedesu GT R je osadenie na mäkkých EVA kolesách, vyrobených zo špeciálneho, inovatívneho plastu, ako aj predné a zadné LED svetlá a umiestnený uprostred podsvietený prístrojový panel, imitujúci špeciálne ukazovatele a hodiny. Ovládanie tohto miniatúrneho vozidla je veľmi jednoduché. Akumulátorový Mercedes s licenciou koncernu Daimler AG je podľa odporúčaní výrobcu určený pre všetky deti od 3 rokov, avšak vďaka diaľkovému ovládaču 2,4G, ktorý je súčasťou balenia, ho môžu úspešne používať aj mladšie deti. Autíčko sa zapína špeciálnym tlačidlom umiestneným vedľa volantu s klaksónom a zvukmi, čo je veľmi jednoduché riešenie. Na zastavenie vozidla stačí len zdvihnúť nohu z plynového pedála alebo v prípade núdze použiť diaľkový ovládač pre rodičov. Prvkom, ktorý nesmie chýbať v akumulátorovom vozidle pre batoľa, je hudobný prehrávač. Port USB, ako aj vstup na pamäťové karty SD, umožňujú cestovať s obľúbenými pesničkami v pozadí. Jediným obmedzením pri zábave s Mercedesom GT R je hmotnosť – maximálne zaťaženie akumulátorového vozidla je 25 kg. Športový Mercedes GT R bol vyrobený s najväčšou starostlivosťou, čo je vidieť pri pohľade na všetky detaily. Na jeho výrobu bol použitý materiál certifikovaný ako bezpečný pre deti, vďaka čomu bolo vozidlo označené certifikátom CE, ktorý potvrdzuje splnenie požiadaviek noriem Európskej únie. Autíčko na akumulátor je zabalené v originálnej kartónovej krabici, jeho montáž je rýchla a jednoduchá – trvá približne 30 minút. Rozmery autíčka: 99 cm x 55 cm x 41 cm Rozmery balenia: 100 cm x 50 cm x 26 cm. Hmotnosť: 15 kg.
| Farba | Zelená |
|---|---|
| Max. zaťaženie | 25 kg |
| Dĺžka tovaru v centimetroch | 60 |
| Šírka výrobku v centimetroch | 30 |
| Výška tovaru v centimetroch | 110 |
| Prevádzkový čas | Do 1 hodiny |
| Brzda | Automaticky po uvoľnení plynového pedála |
| Kľúče | X |
| Rýchlosť | 3km/h |
| Sedadlá | Ekokoža |
| Kolesá | Mäkký EVA |
| Disk | 2x45W |
| Diaľkové ovládanie | 2.4G |
| Značka | Mercedes |
| Vlastná hmotnosť | 10 kg |
| Prevodovka | Automatické, 3 rýchlosti |
| Otvárateľné dvere | + |
| Bezpečnostné pásy | + |
| Audio | USB |
| Svetlá | Osvetlený prístrojový panel |
| Model | Mercedes GT R |
| Batéria | 1x12V4,5Ah |
| Celková hmotnosť v gramoch | 33000 |
| Rozmery vozidla | 99 cm x 55 cm x 41 cm |
| Výrobca | LEAN CARS |

Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmoPriemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo