







Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Akumulátorové autíčko HL1538 Čierne Odteraz môže mať vaše dieťa vlastné auto! Splňte sen svojho malého, kúpte mu pohodlné auto na akumulátor HL1538 v pútavom čiernom prevedení. Už teraz v dieťati rozvíjajte vášeň, ktorú budete v budúcnosti môcť spoločne zdieľať a prekonávať spolu široké cesty. Nechajte ho pocítiť radosť a slobodu, ktoré prináša samostatné riadenie dvojkolesového vozidla! Detské autíčko na batériu vyzerá ako skutočné auto – s tým rozdielom, že jeho veľkosť je prispôsobená niekoľkoročnému dieťaťu. Solídna a pevná konštrukcia vyrobená z vysoko kvalitných materiálov zaručuje nepretržitú zábavu po mnoho rokov. Autíčko na batériu HL1538 bolo navrhnuté v modernom štýle, čo poteší nielen najmladších milovníkov automobilových hračiek, ale aj ich rodičov. Dôkladne prepracovanie interiéru a prvky napodobňujúce skutočné časti spôsobia, že sa vaše dieťa bude cítiť ako v skutočnom aute — ktoré samozrejme môže samo riadiť. Motoristická hračka HL1538 je určená pre všetky deti od 3 rokov , avšak pod vaším dohľadom ju môžu používať aj mladší pretekári. Predstavované auto na batériu má certifikát CE a jeho montáž je mimoriadne jednoduchá a rýchla – zaberie vám približne 30 minút. Rozmery balenia: 103,5 x 56,5 x 38,5 cm Hmotnosť: 17,5 kg
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Stav | Nový |
| Vek dieťaťa | 3 roky + |
| Vlastná hmotnosť | 13 kg |
| Max. zaťaženie | 30 kg |
| Svetlá | Predná LED dióda |
| Dĺžka tovaru v centimetroch | 60 |
| Šírka výrobku v centimetroch | 40 |
| Výška tovaru v centimetroch | 105 |
| Prevádzkový čas | Do 1 hodiny |
| Brzda | Automaticky po uvoľnení plynového pedála |
| Kľúče | X |
| Sedadlá | Ekokoža |
| Kolesá | Mäkký EVA |
| Disk | 2x45W |
| Rýchlosť | 3-5km/h |
| Prevodovka | Automatické |
| Diaľkové ovládanie | 2.4G |
| Značka | Štíhle autá |
| Počet dverí | 2 |
| Batéria | 2x6V4,5Ah |
| Otvárateľné dvere | + |
| Bezpečnostné pásy | + |
| Audio | USB |
| Kód výrobcu | 2531 |
| Model | HL1538 |
| Celková hmotnosť v gramoch | 42000 |
| Hmotnosť výrobku s obalom | 17.5 |
| Rozmery vozidla | 103 cm x 56 cm x 37 cm |
| Výrobca | LEAN CARS |

Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
42×28×28 cm, s úložným priestorom, pufy
Skladom
Priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
180×40×40 cm, kovový, drevený
Skladom
90×130×130 cm, na stoličky, na stoly
Na odoslanie o 1 týždeň
37-47×200 cm, polyesterový, na slnečníky
Na odoslanie o 1 týždeň
200×47 cm, polyesterový, na slnečníky
Na odoslanie o 1 týždeň
80×60×155 cm, skladacie, polohovacie
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
Kovový, s polstrami, pre 8 a viac osôb
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Kovový, z umelého ratanu, s polstrami
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Solárna, priemer
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
52×60×60 cm, prenosné, oceľové
SkladomDoprava zadarmo
295×600×600 cm, nafukovacie, nepremokavý
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Hĺbka, priemer
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Solárna, priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Kovový, pre 8 a viac osôb, priemer
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Kovový, s polstrami, pre 5 osôb
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo