











Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Akumulátorový traktor s prívesom Malé deti milujú rôzne druhy vozidiel – niektoré fascinujú pretekárske autá, iné obdivujú motorky alebo stavebné stroje. U nás nájdete darček pre každého z nich. Čo poviete na akumulátorový traktor s prívesom, za volantom ktorého môže sedieť každé dieťa? Predstavovaný traktor určite vyvolá úsmev na tvári dieťaťa a zaručí mu úplne nový rozmer zábavy. Po pohodlnom usadení sa na sedadle vodiča môže dieťa stlačiť tlačidlo START, prepínačom zvoliť rýchlosť – nízku alebo vysokú – a potom nohou stlačiť plynový pedál. Pozor, traktor sa rozbehol! Počas hry dbajte na to, aby si dieťa zaplo bezpečnostné pásy a používalo nízku rýchlosť – postupne ju zvyšujte, aby malý vodič mal z hry ešte väčšiu radosť. Ďalšou výhodou sú svietiace svetlá vpredu. Traktor s prívesom pre niekoľkoročné deti vyzerá skvele – sme presvedčení, že rovnaký názor budú mať aj malí vodiči. V jeho konštrukcii sa nachádzajú všetky prvky charakteristické pre stavebné vozidlá. Vo vnútri je umiestnené čierne sedadlo, oproti ktorému sa nachádza otočný volant, ovládacie tlačidlá a hudobný panel s USB vstupom a bluetooth Traktor pre niekoľkoročné deti je vyrobený z certifikovaného, odolného plastu. Jeho konštrukcia je založená na štyroch kolesách. Tieto kolesá majú dezén, vďaka čomu môže dieťa prejsť so svojím bagrom po rôznych typoch povrchov bez toho, aby pri hre vytváralo nepríjemný hluk. Vozidlo pre deti je napájané akumulátorom s výkonom 12 V, 7 Ah, doplneným o motory 2x45 W. Tieto komponenty umožňujú jazdu rýchlosťou v rozmedzí od 2 do 4 km/h. Traktor je určený pre chlapcov aj dievčatá od 3 rokov – jediným obmedzením je hmotnosť nad 35 kg. Stavebné vozidlo má certifikát CE a je zabalené v originálnej krabici. Rozmery traktora: 148 cm x 66 cm x 59 cm Hmotnosť: 15,5 kg Rozmery balenia: 90 cm x 53 cm x 44 cm Hmotnosť s obalom: 19 kg
| Farba | Červená |
|---|---|
| Stav | Nový |
| Svetlá | Predná LED dióda |
| Batéria | 12V7Ah |
| Dĺžka tovaru v centimetroch | 55 |
| Šírka výrobku v centimetroch | 50 |
| Max. zaťaženie | 35 kg |
| Sedadlá | Plastové |
| Brzda | Automaticky po uvoľnení plynového pedála |
| Kľúče | X |
| Kolesá | Plast s gumičkou |
| Otvárateľné dvere | X |
| Disk | 2x45W |
| Diaľkové ovládanie | 2.4G |
| Bezpečnostné pásy | + |
| Prevodovka | 2 rýchlosti (rýchla/pomalá) |
| Audio | USB |
| Výška tovaru v centimetroch | 95 |
| Rýchlosť | 2-4 km/h |
| Prevádzkový čas | 1-2 hodiny |
| Značka | Leancars |
| Vlastná hmotnosť | 15,5 kg |
| Model | Traktor CH9959 |
| Celková hmotnosť v gramoch | 43541.67 |
| Rozmery vozidla | 148 cm x 66 cm x 59 cm |
| Výrobca | LEAN CARS |

Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo