










Najlepšia cena za posledných 30 dní: 285 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Policajný akumulátorový motor JT5002B, biely Rozmery balenia: 112 cm x 62 cm x 76 cm Hmotnosť balenia: 21 kg
| Farba | Žltá |
|---|---|
| Max. zaťaženie | 30 kg |
| Svetlá | Predná LED dióda |
| Batéria | 12V7Ah |
| Výška tovaru v centimetroch | 62 |
| Sedadlá | Plastové |
| Brzda | Automaticky po uvoľnení plynového pedála |
| Kolesá | Plast s gumičkou |
| Prevádzkový čas | 1 hodina |
| Kľúče | ✕ |
| Otvárateľné dvere | ✕ |
| Bezpečnostné pásy | ✕ |
| Prevodovka | Beh dopredu a dozadu, |
| Diaľkové ovládanie | ✕ |
| Motor | 2x45W |
| Rýchlosť | 3-6 km/h |
| Audio | MP3 USB |
| Vlastná hmotnosť | 8 kg |
| Dĺžka tovaru v centimetroch | 112 |
| Rozmery vozidla | 111 cm x 62 cm x 76 cm |
| Model | JT5002B |
| Šírka výrobku v centimetroch | 76 |
| Celková hmotnosť v gramoch | 87957.33 |
| Výrobca | LEAN CARS |





Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo







Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo










Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom

Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo





Záhradný
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastové
Na odoslanie o 5 dní
180×90×30 cm, kovový, matný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Analógová
Skladom
Vnútorný
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
⌀ 90 cm, tkaný, orientálny
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Izbový, klasický
Skladom

Kovové, s polstrami, pevné
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Elektrické
Skladom
S úložným priestorom, čalúnený, v škandinávskom štýle
Skladom
Záhradný
Skladom
Kovový, rozkladací, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastová
Skladom
150×30 cm, kovový, matný
Dostupné v 20 e-shopoch
Skladom