




















Najlepšia cena za posledných 30 dní: 328,7 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
McLaren Racing MCL 35 detská štvorkolka šedá + diaľkové ovládanie + pomalý štart + EVA + LED audio je kvalitným produktom s vynikajúcimi vlastnosťami a špecifikáciami. Vyrobené s dôrazom na bezpečnosť, kvalitu a dlhodobú funkčnosť. ⚙️ Kľúčové vlastnosti a špecifikácie Rozmery vozidla: Dĺžka 109 cm, Šírka 69 cm, Výška 75 cm, Maximálne zaťaženie: 30 kg, Kolesá: Kolesá z EVA peny, Priemer 31 cm, Šírka 14 cm, Diaľkové ovládanie: 2,4 GHz, 3 rýchlosti, Bezpečnostné tlačidlo STOP, Kolesá: Kolesá z EVA peny, Priemer 31 cm, Šírka 14 cm, Prevodovky: Voľný štart, Predné/zadné, Svetlá: LED, Predné svetlá, Audio panel: MP3, Predinštalované zvonenia, USB vstup, AUX vstup (na pripojenie MP3 prehrávača alebo smartfónu), Tlačidlá s melódi... ✨ Prečo si vybrať tento produkt? Vysoká kvalita a bezpečnosť Moderný dizajn a funkcionalita Dlhodobá odolnosť a výkonnosť Vynikajúci pomer kvality a ceny 👶 Odporúčané pre: Deti a mladí ľudia zaujatí daným typom hračky 📋 Podrobné špecifikácie a parametre: Špecifikácia McLaren Racing MCL 35 Quad Motor 4x35 W Batéria 12V10Ah Diaľkové ovládanie 2,4 GHz, 3 rýchlosti, Bezpečnostné tlačidlo STOP, Kolesá Kolesá z EVA peny, Priemer 31 cm, Šírka 14 cm, Prevodovky Voľný štart, Predné/zadné, Svetlá LED, Predné svetlá, Vybavenie Audio panel MP3, Predinštalované zvonenia, USB vstup, AUX vstup (na pripojenie MP3 prehrávača alebo smartfónu), Tlačidlá s melódiami a klaksónom na volante, Štart Podsvietený spínač, Otváranie dverí Áno Sedadlo Hĺbka 43 cm, Šírka 22 cm, Sedadlo z ekokože, Rozmery Rozmery vozidla Dĺžka 109 cm, Šírka 69 cm, Výška 75 cm, Hmotnosť vozidla 18,9 kg, Rozmery kartónu 98 x 65 x 51 cm, Hmotnosť kartónu 23,2 kg, Maximálne zaťaženie 30 kg, Svetlá výška 20 cm, Dodatočné vybavenie Návod na použitie + montážna sada, Kryt, Nabíjačka s LED indikátorom nabitia batérie Diaľkové ovládanie, Kábel s mini konektorom.
| Max. zaťaženie | 30 kg |
|---|---|
| Starttyp | Podsvietený spínač |
| Sedadlo – počet | 1 |
| Kolesá – šírka | 14 cm |
| Batéria – počet ks | 1 |
| Motor – výkon | 35 W |
| Prevod – smery jazdy | Predné/zadné |
| Prevod – štart | Voľný štart |
| Audio – usb | Áno |
| Audio – aux | Áno |
| Audio – mp3/sd | Áno |
| Svetlá – typ | LED,Predné svetlá |
| Svetlá výška | 20 cm |
| Kolesá – typ | Kolesá z EVA peny |
| Diaľkové ovládanie | 2,4 GHz,3 rýchlosti,Bezpečnostné tlačidlo STOP |
| Štart | Podsvietený spínač |
| Hmotnosť balenia | 23,2 kg |
| Batéria – kapacita | 10Ah |
| Kolesá – priemer | ⌀31 cm |
| Rozmery vozidla | Dĺžka 109 cm,Šírka 69 cm,Výška 75 cm |
| Hmotnosť vozidla | 18,9 kg |
| Rozmery balenia | 98 x 65 x 51 cm |
| Výrobca | Ramiz |






Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom

Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo





Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo


Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo








Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo



