







Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Elektrická motorka BMW R1200 Policajná biela Odteraz môže mať vaše dieťa vlastný skúter! Splňte sen svojho dieťaťa a kúpte mu pohodlný akumulátorový skúter BMW R1200 Policajný v pútavom bielom prevedení. Už teraz v dieťati rozvíjajte vášeň, ktorú budete v budúcnosti môcť spoločne zdieľať a prekonávať spolu široké cesty. Nechajte ho pocítiť radosť a slobodu, ktoré prináša samostatné riadenie jednostopového vozidla! Detské vozidlo na akumulátor vyzerá ako skutočný motocykel – s tým rozdielom, že jeho veľkosť je prispôsobená niekoľkoročnému dieťaťu. Solídna a pevná konštrukcia vyrobená z vysoko kvalitných materiálov zaručuje nepretržitú zábavu po mnoho rokov. Akumulátorový motorkár BMW R1200 Policajný bol navrhnutý v modernom štýle, čo poteší nielen najmladších milovníkov motoristických hračiek, ale aj ich rodičov. Do najmenších detailov prepracovaný interiér a prvky imitujúce skutočné časti spôsobia, že sa vaše dieťa bude cítiť ako na skutočnej motorke. Motoristická hračka BMW R1200 Policajná je určená pre všetky deti od 3 rokov , avšak pod vaším dohľadom ju môžu používať aj mladší pretekári. Predstavovaná akumulátorová motorka má certifikát CE a jej montáž je mimoriadne jednoduchá a rýchla – zaberie vám približne 30 minút. Rozmery balenia: 119 cm x 71 cm x 39 cm
| Farba | Biela |
|---|---|
| Max. zaťaženie | 30 kg |
| Svetlá | Predná LED dióda |
| Šírka výrobku v centimetroch | 45 |
| Prevádzkový čas | Do 1 hodiny |
| Sedadlá | Plastové |
| Brzda | Automaticky po uvoľnení plynového pedála |
| Otvárateľné dvere | X |
| Bezpečnostné pásy | X |
| Diaľkové ovládanie | X |
| Kolesá | Mäkký EVA |
| Rýchlosť | 3-5km/h |
| Prevodovka | Automatické |
| Značka | BMW |
| Dĺžka tovaru v centimetroch | 75 |
| Batéria | 1x12V3,5Ah |
| Audio | Zvuk streľby |
| Kľúče | + |
| Vlastná hmotnosť | 11,8 kg |
| Model | BMW Motor |
| Disk | 1x45W |
| Celková hmotnosť v gramoch | 70312.5 |
| Rozmery vozidla | 123 cm x 76 cm x 54 cm |
| Výška tovaru v centimetroch | 125 |
| Výrobca | LEAN CARS |

Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo

Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo

Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo

Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dní

Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
42×28×28 cm, s úložným priestorom, pufy
Skladom
Priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
180×40×40 cm, kovový, drevený
Skladom
Plechový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Kovový, s polstrami, pre 4 osoby
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
52×60×60 cm, prenosné, oceľové
SkladomDoprava zadarmo
Hojdacie, s polstrami
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Kovový, z umelého ratanu, s polstrami
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Kovový, s polstrami, pre 4 osoby
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
180×90×30 cm, kovový, matný
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Plastový, s polstrami, pre 4 osoby
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Plechový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Elektrické, samonasávacie, priemer
Na odoslanie o 5 dní
122×549 cm, pevný, okrúhly
Dostupné v 6 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Plastový, so šikmou strechou
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
102×74×87 cm, kovové, s podrúčkami
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
96×71×74 cm, kovové, s podrúčkami
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo