















Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Trojkolesový skúter Lodziarnia JT5258, ružový Rozmery balenia: 71 cm x 42 cm x 43 cm Hmotnosť balenia: 8,7 kg
| Farba | Ružová |
|---|---|
| Max. zaťaženie | 30 kg |
| Audio | Hudba |
| Svetlá | Predná LED dióda |
| Výška tovaru v centimetroch | 42 |
| Šírka výrobku v centimetroch | 43 |
| Prevádzkový čas | Do 1 hodiny |
| Sedadlá | Plastové |
| Brzda | Automaticky po uvoľnení plynového pedála |
| Kolesá | Plast s gumičkou |
| Kľúče | ✕ |
| Otvárateľné dvere | ✕ |
| Bezpečnostné pásy | ✕ |
| Motor | 1x35W |
| Diaľkové ovládanie | ✕ |
| Prevodovka | Beh dopredu |
| Batéria | 1x6v4Ah |
| Rýchlosť | 2,5 km/h |
| Dĺžka tovaru v centimetroch | 71 |
| Vlastná hmotnosť | 9 kg |
| Model | JT5258 |
| Celková hmotnosť v gramoch | 21371 |
| Rozmery vozidla | 79,5 cm x 67 cm x 58 cm |
| Výrobca | LEAN CARS |




Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo

Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo


Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo



Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo




Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo




Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo







Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
S úložným priestorom, čalúnený, v modernom štýle
Skladom
Záhradný
Skladom
Plastové
Skladom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Nafukovacia
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
300×300 cm, kovová, voľne stojaca
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Analógová
Skladom
Plastový, oceľový, s fóliovou výplňou
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Nafukovacia, okrúhla
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
150×30 cm, kovový, matný
Dostupné v 23 e-shopoch
Skladom
Oceľový, s fóliovou výplňou
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
S úložným priestorom, čalúnený, v škandinávskom štýle
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S polstrami
SkladomDoprava zadarmo
Okrúhla
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo