









Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Rozmery balenia: 77 x 35 x 46 cm Hmotnosť 15,2 kg
| Farba | Oranžová |
|---|---|
| Max. zaťaženie | 30 kg |
| Šírka výrobku v centimetroch | 35 |
| Dĺžka tovaru v centimetroch | 77 |
| Výška tovaru v centimetroch | 46 |
| Audio | X |
| Prevádzkový čas | Do 1 hodiny |
| Sedadlá | Plastové |
| Brzda | Automaticky po uvoľnení plynového pedála |
| Kľúče | X |
| Otvárateľné dvere | X |
| Bezpečnostné pásy | X |
| Diaľkové ovládanie | X |
| Kolesá | Mäkký EVA |
| Prevodovka | 2 rýchlosti (rýchla/pomalá) |
| Vlastná hmotnosť | 11,8 kg |
| Batéria | 1x12V7Ah |
| Model | Motor XMX616 |
| Disk | 2x35W |
| Rýchlosť | 4,2-6,4 km/h |
| Celková hmotnosť v gramoch | 20661.669999999998 |
| Rozmery vozidla | 106 cm x 51 cm x 68 cm |
| Výrobca | LEAN CARS |

Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Priemer
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo

Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo

Priemer
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dní

Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo

Priemer
Na odoslanie o 1 týždeň
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo

Priemer
Na odoslanie o 5 dní

Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
42×28×28 cm, s úložným priestorom, pufy
Skladom
Priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
180×40×40 cm, kovový, drevený
Skladom
Plechový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Kovový, s polstrami, pre 4 osoby
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
52×60×60 cm, prenosné, oceľové
SkladomDoprava zadarmo
Hojdacie, s polstrami
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Kovový, z umelého ratanu, s polstrami
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Kovový, s polstrami, pre 4 osoby
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
180×90×30 cm, kovový, matný
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Plastový, s polstrami, pre 4 osoby
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Plechový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Elektrické, samonasávacie, priemer
Na odoslanie o 5 dní
122×549 cm, pevný, okrúhly
Dostupné v 6 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Plastový, so šikmou strechou
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
102×74×87 cm, kovové, s podrúčkami
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
96×71×74 cm, kovové, s podrúčkami
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo