








Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Elektrická motorku Aprilia A007 Čierna Mnoho akumulátorových motocyklov je navrhnutých tak, aby vyzerali roztomilo alebo detsky. Niekedy sa však vyskytnú modely, ktoré sú takmer dokonalou kópiou svojej plnohodnotnej verzie. Príkladom takéhoto vozidla je akumulátorová motorka Aprilia A007 , ktorá svojím vzhľadom a športovým profilom upúta pozornosť každého, kto sa ocitne v jej dosahu! Čierny motocykel Aprilia A007 poteší oko ľudí každého veku. Deti určite ocenia dizajnové prvky, ktoré vozidlo približujú k skutočnému motocyklu, ako je zadný blatník s miestom na poznávaciu značku, bočné zrkadlá a, čo je najdôležitejšie, málo viditeľné oporné kolieska. Vďaka malým rozmerom bočných koliesok nie sú nápadné a dieťa vyzerá ako skutočný motocyklista! Dospelí sa zase budú tešiť z dôrazu na detaily v dizajne vozidla. Motor a mechanické prvky sú modelované v karosérii motocykla, vďaka čomu vyzerajú presvedčivo a realisticky. Do očí bijú detaily, ako sú dokonale napodobené kotúčové brzdy, zadné tlmiče, ako aj realistické, funkčné predné LED svetlo. Prednosti akumulátorového motocykla Aprilia A007 spočívajú nielen v jeho vzhľade, ale aj v technológii a konštrukčných riešeniach. Po bokoch zadného kolesa sú umiestnené 2 motory s výkonom 35 W , ktoré zaručujú rýchle zrýchlenie vozidla a pohodlnú jazdu aj pre o niečo staršie deti. Predné LED svetlo vyzerá autenticky, jeho kryt je hladko spojený s blatníkom a prednou časťou motorky. Akumulátorové vozidlo Aprilia A007 sa pohybuje rýchlosťou od 3 do 5 km/h , vďaka čomu je jeho používanie bezpečné a každý malý vodič si môže zvoliť pre seba vhodnú rýchlosť jazdy. Podľa odporúčaní výrobcu je motorku Aprilia 007 určená pre deti staršie ako 3 roky . Hornou hranicou používania je hmotnostný limit, ktorý je maximálne 25 kilogramov. Vysokú kvalitu a splnenie európskych požiadaviek potvrdzuje certifikát CE , ktorý overuje, či motorku spĺňa smernice Európskej únie týkajúce sa obchodu. Vozidlo je zabalené v originálnej krabici výrobcu, v ktorej nájdete všetky súčasti sady. Rozmery kartónu: 82 cm x 33 cm x 53 cm Hmotnosť kartónu: 13,5 kg
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Max. zaťaženie | 25 kg |
| Svetlá | Predná LED dióda |
| Dĺžka tovaru v centimetroch | 35 |
| Šírka výrobku v centimetroch | 55 |
| Výška tovaru v centimetroch | 85 |
| Prevádzkový čas | Do 1 hodiny |
| Brzda | Automaticky po uvoľnení plynového pedála |
| Otvárateľné dvere | X |
| Bezpečnostné pásy | X |
| Diaľkové ovládanie | X |
| Sedadlá | Ekokoža |
| Kolesá | Mäkký EVA |
| Rýchlosť | 3-5km/h |
| Prevodovka | Automatické |
| Kľúče | + |
| Batéria | 1x12V4,5Ah |
| Značka | Aprilia |
| Vlastná hmotnosť | 11 kg |
| Model | Motor Aprilia |
| Celková hmotnosť v gramoch | 27270.83 |
| Rozmery vozidla | 108 cm x 48 cm x 71 cm |
| Disk | 2x12V 35W |
| Výrobca | LEAN CARS |

Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo

Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
42×28×28 cm, s úložným priestorom, pufy
Skladom
Priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
180×40×40 cm, kovový, drevený
Skladom
90×130×130 cm, na stoličky, na stoly
Na odoslanie o 1 týždeň
37-47×200 cm, polyesterový, na slnečníky
Na odoslanie o 1 týždeň
200×47 cm, polyesterový, na slnečníky
Na odoslanie o 1 týždeň
80×60×155 cm, skladacie, polohovacie
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
Kovový, s polstrami, pre 8 a viac osôb
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Kovový, z umelého ratanu, s polstrami
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Solárna, priemer
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
52×60×60 cm, prenosné, oceľové
SkladomDoprava zadarmo
295×600×600 cm, nafukovacie, nepremokavý
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Hĺbka, priemer
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Solárna, priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Kovový, pre 8 a viac osôb, priemer
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Kovový, s polstrami, pre 5 osôb
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo