
Ramiz Autíčko s batériovým štartom, modré SUV + diaľkové ovládanie + bezpečnostné funkcie
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmoDostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Autíčko na batériu HL1638 Odteraz môže mať vaše dieťa vlastné auto! Splňte sen svojho malého, kúpte mu pohodlné auto na akumulátor HL1638 v pútavom oranžovom prevedení. Už teraz v dieťati rozvíjajte vášeň, ktorú budete v budúcnosti môcť spoločne zdieľať a prekonávať spolu široké cesty. Nechajte ho pocítiť radosť a slobodu, ktoré prináša samostatné riadenie dvojkolesového vozidla ! Detské autíčko na akumulátor vyzerá ako skutočné auto – s tým rozdielom, že jeho veľkosť je prispôsobená niekoľkoročnému dieťaťu. Solídna a pevná konštrukcia vyrobená z vysoko kvalitných materiálov zaručuje nepretržitú zábavu po mnoho rokov. Autíčko na batériu HL1638 bolo navrhnuté v modernom štýle, čo uspokojí vkus nielen tých najmenších milovníkov automobilových hračiek, ale aj ich rodičov. Dôkladne prepracovanie interiéru a prvky imitujúce skutočné časti spôsobia, že sa vaše dieťa bude cítiť ako v skutočnom aute — ktoré samozrejme môže samo riadiť. Motoristická hračka HL1638 je určená pre všetky deti od 3 rokov , avšak pod vaším dohľadom ju môžu používať aj mladší pretekári. Predstavované auto na akumulátor má certifikát CE a jeho montáž je mimoriadne jednoduchá a rýchla – zaberie vám približne 30 minút. Rozmery krabice: 93 cm x 54,5 cm x 37 cm Hmotnosť s obalom: 14,5 kg
| Farba | Modrá |
|---|---|
| Max. zaťaženie | 30 kg |
| Svetlá | Predná LED dióda |
| Výška tovaru v centimetroch | 55 |
| Šírka výrobku v centimetroch | 37 |
| Prevádzkový čas | Do 1 hodiny |
| Sedadlá | Plastové |
| Brzda | Automaticky po uvoľnení plynového pedála |
| Kľúče | X |
| Kolesá | Plast s gumičkou |
| Disk | 2x45W |
| Diaľkové ovládanie | 2.4G |
| Batéria | 2x6V4,5Ah |
| Vlastná hmotnosť | 12 kg |
| Otvárateľné dvere | + |
| Bezpečnostné pásy | + |
| Prevodovka | 2 rýchlosti (rýchla/pomalá) |
| Audio | USB |
| Model | HL1638 |
| Rýchlosť | 3-6 km/h |
| Vek dieťaťa | Od 3 rokov |
| Rozmery vozidla | 93 x 58 x 49 cm |
| Dĺžka tovaru v centimetroch | 93 |
| Celková hmotnosť v gramoch | 31542.5 |
| Výrobca | LEAN CARS |

Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Skladom
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo