














Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Modré lakované auto na batériu BMW X6M Kto z nás v detstve nesníval o tom, že bude môcť sám šoférovať auto? Teraz sa aj vaše dieťa môže posadiť za volant fantastického modrého BMW X6M ! Splňte mu sen a kúpte mu auto na batériu v netradičnej modrej farbe. Rozvíjajte v dieťati vášeň, ktorú budete v budúcnosti môcť spoločne zdieľať. Prečo si vybrať model inšpirovaný plnohodnotným BMW? Kvôli kombinácii konštrukcie typickej pre SUV s obrovským výkonom motorov, čo sa spája do jedného dokonalého celku. Autíčko na batériu BMW X6M sa na prvý pohľad zhoduje s verziou určenou pre dospelých . Masívna a pevná konštrukcia v kombinácii s materiálmi najvyššej kvality zaručuje dieťaťu skvelú zábavu na dlhé roky. Predné tónované sklo, ako aj svetlá s originálnym tvarom dodajú autu jedinečný charakter, zatiaľ čo vysoké dvere s vnútornou poistkou zvýšia bezpečnosť dieťaťa cestujúceho v autíčku. Tento model sa vyznačuje precíznou výrobou s dôrazom na najmenší detail, dizajnom charakteristickým pre koncern BMW a predovšetkým vysokým komfortom používania a licenciou značky. Interiér akumulátorového auta BMW X6M určite splní nielen očakávania dieťaťa, ale aj dospelých fanúšikov značky. Čierne prvky zdobené červeno-oranžovými akcentmi umožnia každému dieťaťu cítiť sa ako v skutočnom aute. Tento dojem umocňuje mäkká dvojitá pohovka so šírkou 55 cm, ktorá je vyrobená z ekokože, ako aj volant s tlačidlami a radiaca páka, ktorá vyzerá ako skutočná. Plynový pedál je od sedadla vzdialený približne 27 cm, čo zaručuje pohodlnú zábavu. To však nie je všetko, čo skrýva lesklý modrý model BMW X6M . Vybavenie auta zahŕňa rádio s USB portom a vstupom na MP3, čo umožní počúvanie obľúbených melódií malého vodiča. Je možné prehrávať skladby nachádzajúce sa v systéme alebo nahrať vlastný výber skladieb na USB kľúč aj na hudobný prehrávač, vďaka čomu bude môcť dieťa cestovať v spoločnosti svojich obľúbených melódií . Rádio má funkciu prepínania skladieb a regulácie hlasitosti. Ďalšou výhodou auta, ktorá sa určite zapáči každému dieťaťu, je modro podsvietený prístrojový panel . Vďaka tomuto doplnku sa každý malý vodič ľahko vžije do úlohy vodiča. Akumulátorové BMW určené pre deti sa spúšťa posunutím prepínača ON/OFF. Sprevádzajú to zvuky pripomínajúce chod motora , ako aj LED osvetlenie – predné a zadné. Pred vyrazom na cestu sa môžete rozhodnúť, akou rýchlosťou sa má auto pohybovať – na to slúži tlačidlo high speed/low speed umiestnené vedľa prepínača. Autíčko môže dosiahnuť rýchlosť od 5 do 7 km/h , čo vďačí dvom motorom – každý s výkonom 120 W – a akumulátoru 12 V 10 Ah . Podľa odporúčaní výrobcu je tento model určený pre deti, ktoré dosiahli vek 3 rokov , avšak pod dohľadom rodičov ho môžu s ľahkosťou používať aj mladšie deti. Súčasťou balenia je špeciálny diaľkový ovládač , vďaka ktorému môžu rodičia ovládať vozidlo – dopredu/dozadu, doprava/doľava a v prípade potreby dokonca použiť núdzové zastavenie. Maximálne zaťaženie vozidla je 50 kilogramov, vďaka čomu ho môžu používať súčasne dve deti. Rozmery balenia: 152,5 x 84 x 57 cm Hmotnosť: 42 kg
| Farba | Modrá |
|---|---|
| Max. zaťaženie | 30 kg |
| Svetlá | Predná LED dióda |
| Šírka výrobku v centimetroch | 60 |
| Prevádzkový čas | Do 1 hodiny |
| Brzda | Automaticky po uvoľnení plynového pedála |
| Kľúče | X |
| Sedadlá | Ekokoža |
| Kolesá | Mäkký EVA |
| Rýchlosť | 3-5km/h |
| Diaľkové ovládanie | 2.4G |
| Dĺžka tovaru v centimetroch | 90 |
| Značka | BMW |
| Audio | Vstup MP3 |
| Otvárateľné dvere | + |
| Bezpečnostné pásy | + |
| Prevodovka | 3 rýchlosti |
| Model | BMW X6M |
| Vek dieťaťa | Od 3 rokov |
| Batéria | 12V10Ah |
| Vlastná hmotnosť | 34 kg |
| Disk | 2x120W |
| Celková hmotnosť v gramoch | 139500 |
| Rozmery vozidla | 145 cm x 101 cm x 67 cm |
| Výška tovaru v centimetroch | 155 |
| Výrobca | LEAN CARS |

Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo

Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
42×28×28 cm, s úložným priestorom, pufy
Skladom
Priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
180×40×40 cm, kovový, drevený
Skladom
90×130×130 cm, na stoličky, na stoly
Na odoslanie o 1 týždeň
37-47×200 cm, polyesterový, na slnečníky
Na odoslanie o 1 týždeň
200×47 cm, polyesterový, na slnečníky
Na odoslanie o 1 týždeň
80×60×155 cm, skladacie, polohovacie
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
Kovový, s polstrami, pre 8 a viac osôb
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Kovový, z umelého ratanu, s polstrami
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Solárna, priemer
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
52×60×60 cm, prenosné, oceľové
SkladomDoprava zadarmo
Hĺbka, priemer
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Solárna, priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
295×600×600 cm, nafukovacie, nepremokavý
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Kovový, pre 8 a viac osôb, priemer
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Kovový, s polstrami, pre 4 osoby
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo