












Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Autíčko na batérie Audi E-Tron GT QLS-6888, biele Rozmery balenia: 105 cm x 55 cm x 26 cm Hmotnosť balenia: 15 kg
| Farba | Biela |
|---|---|
| Max. zaťaženie | 25 kg |
| Batéria | 12V7Ah |
| Výška tovaru v centimetroch | 55 |
| Šírka výrobku v centimetroch | 26 |
| Prevádzkový čas | Do 1 hodiny |
| Brzda | Automaticky po uvoľnení plynového pedála |
| Kolesá | Mäkký EVA |
| Rýchlosť | 3-5km/h |
| Kľúče | ✕ |
| Sedadlá | Mäkká ekokoža |
| Vlastná hmotnosť | 12 kg |
| Dĺžka tovaru v centimetroch | 105 |
| Svetlá | Predná a zadná LED dióda |
| Audio | Hudobný panel s MP3, USB |
| Motor | 4x45W |
| Model | QLS-6688 |
| Otvárateľné dvere | V |
| Bezpečnostné pásy | V |
| Celková hmotnosť v gramoch | 25025 |
| Rozmery vozidla | 103 cm x 51 cm x 41 cm |
| Diaľkové ovládanie | V |
| Výrobca | LEAN CARS |

Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo

Priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Priemer
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo