Porovnajte ceny od 199 € do 240,9 € v 2 e-shopoch:
Ramiz BMW i4 Detské autíčko na batérie modré + pomalý štart + EVA + ekokoža + LED audio + diaľkové ovládanie
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 199 € do 240,9 €:
História cien
- 29. 5. 2026 - 219,95 €
- 7. 5. 2026 - 219,95 €
- 9. 4. 2026 - 209 €
- 2. 4. 2026 - 203,53 €
- 19. 3. 2026 - 203 €
- 29. 5. 2026 - 199 €
- 7. 5. 2026 - 199 €
- 9. 4. 2026 - 199 €
- 2. 4. 2026 - 199 €
- 19. 3. 2026 - 199 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
BMW i4 Detské autíčko na batérie modré + pomalý štart + EVA + ekokoža + LED audio + diaľkové ovládanie je kvalitným produktom s vynikajúcimi vlastnosťami a špecifikáciami. Vyrobené s dôrazom na bezpečnosť, kvalitu a dlhodobú funkčnosť. ⚙️ Kľúčové vlastnosti a špecifikácie Rozmery vozidla: Dĺžka 116 cm, Šírka 79 cm, Výška 45 cm, Maximálne zaťaženie: 30 kg, Kolesá: Kolesá z EVA peny, Priemer 23 cm, Šírka 8 cm, Diaľkové ovládanie: 2,4 GHz, 3 rýchlosti, Bezpečnostné tlačidlo STOP, Kolesá: Kolesá z EVA peny, Priemer 23 cm, Šírka 8 cm, Prevodovky: Voľný štart, Predné/zadné, 2 rýchlosti. Svetlá: LED, Predné svetlá, Zadné svetlá, Audio panel: MP3, Predinštalované zvonenia, USB port, Bluetooth, AUX vstup (možno pripojiť MP3 prehrávač alebo smartfón), Tlačidlá... ✨ Prečo si vybrať tento produkt? Vysoká kvalita a bezpečnosť Moderný dizajn a funkcionalita Dlhodobá odolnosť a výkonnosť Vynikajúci pomer kvality a ceny 👶 Odporúčané pre: Deti a mladí ľudia zaujatí daným typom hračky 📋 Podrobné špecifikácie a parametre: Špecifikácia BMW I4 Motor 2x25 W Batéria 12 V 4,5 Ah Diaľkové ovládanie 2,4 GHz, 3 rýchlosti, Bezpečnostné tlačidlo STOP, Kolesá Kolesá z EVA peny, Priemer 23 cm, Šírka 8 cm, Prevodovky Voľný štart, Predné/zadné, 2 rýchlosti. Svetlá LED, Predné svetlá, Zadné svetlá, Vybavenie Audio panel MP3, Predinštalované zvonenia, USB port, Bluetooth, AUX vstup (možno pripojiť MP3 prehrávač alebo smartfón), Tlačidlá s melódiami a klaksónom na volante, Indikátor nabitia Áno, Štart Podsvietený spínač, Otváranie dverí Áno Sedadlo Hĺbka 19 cm, Šírka 34 cm, Výška 25 cm, Sedadlo z eko-kože, Rozmery Rozmery vozidla Dĺžka 116 cm, Šírka 79 cm, Výška 45 cm, Hmotnosť vozidla 14,6 kg, Rozmery kartónu 117 x 58 x 27 cm, Hmotnosť kartónu 18,6 kg, Maximálne zaťaženie 30 kg, Svetlá výška 8 cm, Dodatočné vybavenie Návod na použitie + montážna sada, Kryt, Nabíjačka s LED indikátorom nabitia batérie Diaľkové ovládanie, Kábel s mini konektorom.
Parametre
| Farba | Modrá |
|---|---|
| Max. zaťaženie | 30 kg |
| Starttyp | Podsvietený spínač |
| Sedadlo – počet | 1 |
| Batéria – počet ks | 1 |
| Prevod – smery jazdy | Predné/zadné |
| Prevod – rýchlosti | 2 |
| Indikátor nabitia | Áno |
| Batéria – kapacita | 4,5 Ah |
| Motor – výkon | 25 W |
| Sedadlo – materiál | Eko-koža |
| Batéria – napätie | 12 V |
| Prevod – štart | Voľný štart |
| Kolesá – šírka | 8 cm |
| Svetlá výška | 8 cm |
| Audio – usb | Áno |
| Audio – aux | Áno |
| Audio – mp3/sd | Áno |
| Kolesá – priemer | ⌀23 cm |
| Audio – bluetooth | Áno |
| Kolesá – typ | Kolesá z EVA peny |
| Diaľkové ovládanie | 2,4 GHz,3 rýchlosti,Bezpečnostné tlačidlo STOP |
| Svetlá – typ | LED,Predné svetlá,Zadné svetlá |
| Štart | Podsvietený spínač |
| Hmotnosť vozidla | 14,6 kg |
| Rozmery vozidla | Dĺžka 116 cm,Šírka 79 cm,Výška 45 cm |
| Hmotnosť balenia | 18,6 kg |
| Rozmery balenia | 117 x 58 x 27 cm |
| Výrobca | Ramiz |
Podobné produkty

BMW i4 auto na batérie pre deti modré + diaľkové ovládanie
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Ramiz Audi Q7 NEW LIFT vozidlo - Modré SUV
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
LEAN CARS BMW i4 4x4 batéria auto JE1009 modrá
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Ramiz Autíčko s batériovým štartom, modré SUV + diaľkové ovládanie + bezpečnostné funkcie
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
LEAN CARS Autobatéria HL1638 Modrá
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Ramiz BMW M5 DRIFT Modrá
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Sapphire Odrážadlo Mercedes AMG C63 COUPE 639P - modré
Priemer
Skladom
LEAN CARS Audi E-Tron GT batéria modrá QLS-6888
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Elektrické auto Audi Q7 NEW LIFT RAMIZ PA.HL678 - modré
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Audi E-Tron Sportback modré – Elektrické auto pre deti s pohonom 4x4, diaľkovým ovládaním
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Ramiz Maserati MC20 GT2 Modrá
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Ramiz McLaren Artur Batéria pre deti Modrá + pohon 4x4 + diaľkové ovládanie + pomalý štart + EVA + LED audio
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
LEAN CARS Audi Q7 batéria Auto modré lakované
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Ramiz Audi E-Tron Sportback pre deti Modrá + Pilot + pohon 4x4 + pomalý štart + rádio MP3 + LED
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Ramiz BMW M4 Modrá
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Elektrické autíčko pre deti Ford GT modré
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Ramiz BMW i4 batériové auto pre deti Zlatá
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Ramiz Mercedes Benz AMG SL65 S elektrický pre deti Biely + diaľkové ovládanie
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
LEAN CARS Audi RS6 Batéria Vozidlo BRD-2118 Modrá
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
LEAN CARS Batériové auto BBH-718A Blue
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
LEAN CARS Nabíjacie auto WMT-666 Blue
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Detské elektrické autíčko Mercedes G63 AMG lakované - modré
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Ramiz Audi RS E-Tron GT Batéria modrá + diaľkové ovládanie + pohon 4x4
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Ramiz Audi E-Tron Sportback pre deti Biela + Pilot + pohon 4x4 + pomalý štart + rádio MP3 + LED
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Ramiz Vozidlo Mercedes Benz EQA 250 Biela
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Ramiz Audi R8 LIFT Auto na batérie modré + diaľkové ovládanie + EVA kolesá + MP3 + LED
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
RAMIZ Elektrické autíčko Mercedes Benz AMG SL65 - biele
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Ramiz Range Rover HSE Maľované auto pre 2 deti Modré SUV
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
LEAN CARS Autobatérie Mercedes AMG G 63 Blue Painted
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Ramiz Mercedes Benz AMG EQA pre deti Biela + Diaľkové ovládanie + 5-bodové bezpečnostné pásy + EVA + MP3 displej + LED
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Elektrické autíčko Audi Q7 Quattro S-Line lakované - modré
Priemer
SkladomDoprava zadarmo
LEAN CARS Audi E-Tron GT Autobatéria QLS-6888 biela
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo

















