




Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Hmotnosť: 18,5 kg Hmotnosť s obalom: 20,5 kg Rozmery balenia: 109 x 47 x 44 cm
| Farba | Červená |
|---|---|
| Značka | Iné |
| Max. zaťaženie | 30 kg |
| Svetlá | Predná LED dióda |
| Šírka výrobku v centimetroch | 50 |
| Dĺžka tovaru v centimetroch | 50 |
| Výška tovaru v centimetroch | 115 |
| Prevádzkový čas | Do 1 hodiny |
| Brzda | Automaticky po uvoľnení plynového pedála |
| Kľúče | X |
| Otvárateľné dvere | X |
| Prevodovka | 2 rýchlosti (vpred/vzad) |
| Sedadlá | Ekokoža |
| Kolesá | Mäkký EVA |
| Disk | 2x45W |
| Bezpečnostné pásy | + |
| Audio | USB |
| Batéria | 1x12V7Ah |
| Diaľkové ovládanie | + |
| Rýchlosť | 3-7 km/h |
| Vlastná hmotnosť | 18,5 |
| Model | Traktor HZB200 |
| Celková hmotnosť v gramoch | 47916.67 |
| Rozmery vozidla | 150 cm x 70 cm x 70 cm |
| Výrobca | LEAN CARS |


Priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo