









Najlepšia cena za posledných 30 dní: 314 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Elektromobil Mercedes CLA 45s AMG zelený 4x4 Rozmery balenia: 115 cm x 58 cm x 31 cm Hmotnosť balenia: 17,6 kg
| Farba | Zelená |
|---|---|
| Dĺžka tovaru v centimetroch | 115 |
| Šírka výrobku v centimetroch | 30 |
| Celková hmotnosť v gramoch | 34500 |
| Výška tovaru v centimetroch | 60 |
| Brzda | Automaticky po uvoľnení plynového pedála |
| Model | XMX628 |
| Max. zaťaženie | 30 kg |
| Sedadlá | Mäkká ekokoža |
| Kolesá | Mäkký EVA |
| Vlastná hmotnosť | 15 kg |
| Rozmery vozidla | 110 cm x 61 cm x 45 cm |
| Audio | FM rádio |
| Svetlá | Predná LED dióda |
| Batéria | 12V7Ah |
| Rýchlosť | 3-5 km/h |
| Diaľkové ovládanie | 2.4G |
| Prevádzkový čas | Do 1 hodiny |
| Kľúče | ✕ |
| Otvárateľné dvere | ✓ |
| Bezpečnostné pásy | ✓ |
| Prevodovka | Automatické, 3 rýchlosti |
| Motor | 4x45W |
| Výrobca | LEAN CARS |














Dostupné v 7 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Dostupné v 7 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo


Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom

Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo


Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo

Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo

Záhradný
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Záhradný
Skladom
Plastová
Skladom

Plastové
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
180×90×30 cm, kovový, matný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Analógová
Skladom

Elektrické
Skladom

S úložným priestorom, čalúnený, v škandinávskom štýle
Skladom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
⌀ 90 cm, tkaný, orientálny
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kovové, s polstrami, pevné
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom

Matný, z lamina, v škandinávskom štýle
Dostupné v 14 e-shopoch
Skladom