








Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Biela detská akumulátorová motorku model XMX609 určite vyvolá úsmev na tvári každého malého dieťaťa a spestrí prechádzky a čas strávený na čerstvom vzduchu. Jej konštrukcia je prispôsobená výške niekoľkoročných detí, vďaka čomu bude skvelým nápadom na prvé akumulátorové vozidlo pre dieťa. Hra s ním pozitívne ovplyvní vývoj dieťaťa , naučí ho samostatne odhadovať rýchlosť a vzdialenosť a tiež zlepší motoriku, ktorá je v ranom veku veľmi dôležitá. Športová verzia akumulátorového pretekárskeho vozidla upúta pozornosť nielen nezvyčajnou farebnou kombináciou, ale aj konštrukciou a ozdobami typickými pre vozidlá v plnej veľkosti. Na karosérii vyrobenej z odolného a pevného ABS plastu sú umiestnené označenia modelu, vďaka čomu vozidlo vyzerá veľmi moderne a originálne. Tento dojem umocňuje imitácia chrómovaných prvkov pripomínajúcich výfukový systém, čo určite urobí dojem na každé dieťa. Veľmi dôležitým riešením sú aj bočné kolieska, ktoré uľahčujú riadenie vozidla deťom, ktoré majú problém s udržaním rovnováhy počas jazdy. Zábava ešte nikdy nebola taká jednoduchá! Motor XMX609 je vybavený gélovou batériou 12 V, 7 Ah a dvoma motormi typu STRONG s výkonom 45 W. Kombinácia týchto komponentov umožňuje dosiahnuť rýchlosť pohybujúcu sa okolo 3–7 km/ h , čo prinesie obrovskú radosť každému dieťaťu. A čo viac: tento model má dva prevodové stupne – dopredu a dozadu, čo výrazne uľahčuje zábavu. Konštrukcia detského motorku na akumulátor je veľmi premyslená – je umiestnená na mäkkých EVA kolesách, čím zabezpečuje komfort pri jazde. Toto riešenie umožňuje jazdu na rôznych typoch spevnených povrchov bez toho, aby vydával hluk. Detská elektrická motorku XMX609 bola navrhnutá pre všetky deti staršie ako 3 roky . Zmenšená verzia motorky je vyrobená z certifikovaných materiálov najvyššej kvality, vďaka čomu sú zárukou spoľahlivosti a trvácnosti, čo navyše podčiarkuje označenie certifikátom CE . Akumulátorové vozidlo pre najmenších je zabalené v originálnej krabici, v ktorej sa nachádza návod uľahčujúci samostatnú montáž všetkých konštrukčných prvkov, ako aj akumulátor a nabíjačka.
| Farba | Biela |
|---|---|
| Max. zaťaženie | 30 kg |
| Svetlá | Predná LED dióda |
| Výška tovaru v centimetroch | 40 |
| Prevádzkový čas | Do 1 hodiny |
| Brzda | Automaticky po uvoľnení plynového pedála |
| Kľúče | X |
| Otvárateľné dvere | X |
| Bezpečnostné pásy | X |
| Prevodovka | 2 rýchlosti (vpred/vzad) |
| Diaľkové ovládanie | X |
| Audio | Hudobný panel s MP3, USB, SD |
| Sedadlá | Ekokoža |
| Kolesá | Mäkký EVA |
| Disk | 2x45W |
| Batéria | 1x12V7Ah |
| Vlastná hmotnosť | 14 kg |
| Dĺžka tovaru v centimetroch | 116 |
| Model | XMX609 |
| Rýchlosť | 3-7 km/h |
| Rozmery vozidla | 119 cm x 40 cm x 66 cm |
| Šírka výrobku v centimetroch | 59 |
| Celková hmotnosť v gramoch | 45626.67 |
| Výrobca | LEAN CARS |

Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
42×28×28 cm, s úložným priestorom, pufy
Skladom
180×40×40 cm, kovový, drevený
Skladom
90×130×130 cm, na stoličky, na stoly
Na odoslanie o 1 týždeň
37-47×200 cm, polyesterový, na slnečníky
Na odoslanie o 1 týždeň
200×47 cm, polyesterový, na slnečníky
Na odoslanie o 1 týždeň
Kovový, z umelého ratanu, s polstrami
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
80×60×155 cm, skladacie, polohovacie
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Kovový, s polstrami, pre 8 a viac osôb
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Solárna, priemer
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
52×60×60 cm, prenosné, oceľové
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, s polstrami, pre 5 osôb
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Kovový, pre 8 a viac osôb, priemer
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Kovový, s polstrami, pre 4 osoby
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Hĺbka, priemer
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Solárna, priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo