







Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Akumulátorový motor HC8051 – čierny Čierny motorkár určite vyvolá úsmev na tvári každého malého dieťaťa a spestrí prechádzky a čas strávený na čerstvom vzduchu. Jeho konštrukcia je prispôsobená výške niekoľkoročných detí, vďaka čomu bude skvelým nápadom na prvé akumulátorové vozidlo pre dieťa. Hra s ním pozitívne ovplyvní vývoj dieťaťa , naučí ho samostatne odhadovať rýchlosť a vzdialenosť a tiež zlepší motoriku, ktorá je v ranom veku veľmi dôležitá. Čierna verzia akumulátorového pretekárskeho vozidla upúta pozornosť nielen nezvyčajnou farebnou kombináciou, ale aj konštrukciou a ozdobami v podobe farebných, kontrastných nálepiek, typických pre vozidlá v plnej veľkosti. Na lesklej čiernej karosérii vyrobenej z odolného a pevného ABS plastu sú umiestnené označenia modelu, vďaka čomu vozidlo vyzerá veľmi moderne a originálne. Tento dojem umocňuje imitácia chrómovaných prvkov pripomínajúcich výfukový systém, čo určite urobí dojem na každé dieťa. Veľmi dôležitým riešením je aj trojkolová konštrukcia , ktorá uľahčuje riadenie vozidla deťom, ktoré majú problém s udržaním rovnováhy počas jazdy. Zábava ešte nikdy nebola taká jednoduchá! Čierny motokár HC8051 je vybavený gélovou batériou 6V4 , 5Ah a motorom typu STRONG s výkonom 18 W. Kombinácia týchto komponentov umožňuje dosiahnuť rýchlosť okolo 4 km/ h , čo prinesie obrovskú radosť každému dieťaťu. A čo viac: tento model má dva prevodové stupne – dopredu a dozadu, čo výrazne uľahčuje zábavu. Konštrukcia detskej elektrickej motorky je veľmi premyslená – je umiestnená na kolesách s priemerom 19 cm, na ktorých sú nasadené gumové pásky. Toto riešenie umožňuje jazdu na rôznych typoch spevnených povrchov bez toho, aby pri tom vznikol hluk. Ďalšie prvky, ktoré sú veľkými výhodami konštrukcie modelu HC8051 , sú priehľadný predný kryt, bočné zrkadlá a LED osvetlenie , ktoré zvyšujú viditeľnosť dieťaťa na ceste. V zadnej časti čierneho motorku sa nachádza otvárací kufor, v ktorom si malý vodič môže odkladať svoje poklady. Slúži tiež ako opora pre dieťa, ktorá zabraňuje prílišnému posunutiu dozadu. Prvkom, ktorý nemožno prehliadnuť, je klaksón a hudobné tlačidlá umiestnené v oblasti riadidiel. Teraz sa každý malý jazdec môže vžiť do úlohy skutočného vodiča a trúbiť na svojich priateľov, ktorých míňa. Detská motorku HC8051 na akumulátor bola navrhnutá pre všetky deti staršie ako 3 roky . Zmenšená verzia motorky je vyrobená z certifikovaných materiálov najvyššej kvality, vďaka čomu sú zárukou spoľahlivosti a trvácnosti, čo navyše podčiarkuje označenie certifikátom CE . Akumulátorové vozidlo pre najmenších je zabalené v originálnej kartónovej krabici, v ktorej sa nachádza návod uľahčujúci samostatnú montáž všetkých konštrukčných prvkov, ako aj akumulátor a nabíjačka. Rozmery balenia : 60 cm x 37 cm x 36 cm Hmotnosť : 6,4 kg
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Svetlá | Predná LED dióda |
| Dĺžka tovaru v centimetroch | 39 |
| Výška tovaru v centimetroch | 62 |
| Šírka výrobku v centimetroch | 38 |
| Max. zaťaženie | 20 kg |
| Batéria | 1x6V4,5Ah |
| Audio | X |
| Prevádzkový čas | Do 1 hodiny |
| Sedadlá | Plastové |
| Brzda | Automaticky po uvoľnení plynového pedála |
| Kľúče | X |
| Kolesá | Plast s gumičkou |
| Vlastná hmotnosť | 5 kg |
| Model | HC8051 |
| Disk | 1x18W |
| Otvárateľné dvere | X |
| Bezpečnostné pásy | X |
| Rýchlosť | 3km/h |
| Prevodovka | 2 rýchlosti (vpred/vzad) |
| Celková hmotnosť v gramoch | 15314 |
| Rozmery vozidla | 86 cm x 36 cm x 53 cm |
| Diaľkové ovládanie | X |
| Výrobca | LEAN CARS |

Priemer
Na odoslanie o 5 dní

Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo

Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo

Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
42×28×28 cm, s úložným priestorom, pufy
Skladom
Priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
180×40×40 cm, kovový, drevený
Skladom
90×130×130 cm, na stoličky, na stoly
Na odoslanie o 1 týždeň
37-47×200 cm, polyesterový, na slnečníky
Na odoslanie o 1 týždeň
200×47 cm, polyesterový, na slnečníky
Na odoslanie o 1 týždeň
80×60×155 cm, skladacie, polohovacie
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
Kovový, s polstrami, pre 8 a viac osôb
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Kovový, z umelého ratanu, s polstrami
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Solárna, priemer
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
52×60×60 cm, prenosné, oceľové
SkladomDoprava zadarmo
Hĺbka, priemer
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Solárna, priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
295×600×600 cm, nafukovacie, nepremokavý
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Kovový, pre 8 a viac osôb, priemer
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Kovový, s polstrami, pre 4 osoby
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo