







Najlepšia cena za posledných 30 dní: 12,5 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Polybavlnené obliečky Polybavlnené obliečky sú obľúbenou voľbou na každodenné používanie vďaka svojmu praktickému zloženiu. Kombinujú prírodnú bavlnu s polyesterom , čím ponúkajú príjemný dotyk, dobrú priedušnosť a zároveň vyššiu odolnosť a dlhšiu životnosť. Výhodou je tiež jednoduchá údržba – obliečky rýchlo schnú a vďaka nižšej mačkavosti nie je potrebné ich žehliť. Materiál 50% bavlna | 50% mikrovlákno - polyester Farba Zelená Biela Krémová Vlastnosti Odporúčané pranie: každý týždeň, maximálne 1x za 14 dní Odporúčaná teplota prania: 30 °C - 40 °C (podľa štítka výrobcu) Obliečky nie je nutné žehliť Praktické rady Pred prvým použitím obliečky dôkladne vyperte Posteľné obliečky perte oddelene, vždy naruby a zapnuté Použite prací prostriedok vhodný pre materiál a farebnosť obliečok Po praní ihneď vytiahnuť z práčky a dobre pretrepať Sušenie v sušičke na nízku teplotu Obsah balenia podľa výberu varianty Obliečky 140 x 200 cm: 1 ks obliečka na prikrývku 140 x 200 cm | 1 ks obliečka na vankúš 70 x 90 cm Obliečky 140 x 220 cm: 1 ks obliečka na prikrývku 140 x 220 cm | 1 ks obliečka na vankúš 70 x 90 cm Obliečky 200 x 220 cm: 1 ks obliečka na prikrývku 200 x 220 cm | 2 ks obliečka na vankúš 70 x 90 cm
| Farba | Zelená |
|---|---|
| Rozmer obliečky | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 2 ks 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| Rozmer prikrývky | 140 x 200 cm, 200 x 220 cm, 140 x 220 cm |
| Rozmer vankúša | 70 x 90 cm |
| Zapínanie | Zips |
| Motív obliečok | Príroda, Zvieratá |
| Nežehlivé | Áno |
| Obojstranné | Áno |
| Ročné obdobie | Celoročné |
| Štýl obliečky | Škandinávsky, Minimalistický |
| Odporúčaná teplota prania | 30 - 40 °C |
| Materiál | Polybavlna |
| Hmotnosť | 0,7 kg |
| Sady | Paplón a vankúš |















Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom










Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom


Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom


Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
40×60 cm, klasický, štvorcový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, ľanová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
70×140 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Mapínacia, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
19×29 cm, labková patrola
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Celoročná, antialergická, s výplňou z dutého vlákna
SkladomDoprava zadarmo