





Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Polybavlnené obliečky Polybavlnené obliečky sú obľúbenou voľbou pre každodenné používanie vďaka svojmu praktickému zloženiu. Kombinujú prírodnú bavlnu s polyesterom , čím ponúkajú príjemný dotyk, dobrú priedušnosť a zároveň vyššiu odolnosť a dlhšiu životnosť. Výhodou je aj jednoduchá údržba – obliečky rýchlo schnú a vďaka nižšej krčivosti nie je potrebné ich žehliť. Materiál 50% bavlna | 50% mikrovlákno - polyester Farba Ružová Oranžová Modrá Vlastnosti Odporúčané pranie: každý týždeň, maximálne 1x za 14 dní Odporúčaná teplota prania: 30 °C - 40 °C (podľa štítku výrobcu) Obliečky nie je nutné žehliť Praktické rady Pred prvým použitím obliečky dôkladne vyperte Posteľné obliečky perte oddelene, vždy naruby a zapnuté Použite prací prostriedok vhodný pre materiál a farebnosť obliečok Po vypraní ihneď vytiahnuť z práčky a dobre pretriasť Sušenie v sušičke na nízku teplotu Obsah balenia podľa výberu varianty Obliečky 140 x 200 cm: 1 ks povlak na prikrývku 140 x 200 cm | 1 ks obliečka na vankúš 70 x 90 cm Obliečky 140 x 220 cm: 1 ks povlak na prikrývku 140 x 220 cm | 1 ks obliečka na vankúš 70 x 90 cm Obliečky 200 x 220 cm: 1 ks povlak na prikrývku 200 x 220 cm | 2 ks obliečka na vankúš 70 x 90 cm
| Farba | Oranžová |
|---|---|
| Rozmer obliečky | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 2 ks 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| Rozmer prikrývky | 140 x 200 cm, 200 x 220 cm, 140 x 220 cm |
| Rozmer vankúša | 70 x 90 cm |
| Zapínanie | Zips |
| Motív obliečok | Kvety, Príroda |
| Nežehlivé | Áno |
| Ročné obdobie | Celoročné |
| Štýl obliečky | Vidiecky, Škandinávsky |
| Obojstranné | Nie |
| Odporúčaná teplota prania | 30 - 40 °C |
| Materiál | Polybavlna |
| Hmotnosť | 0,7 kg |
| Sady | Paplón a vankúš |



Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom

Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo


Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo


Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom



Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom





Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom

Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom


Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom



Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, froté, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
46×55 cm, k písaciemu stolu, na kolieskach
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový, jednofarebný
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, chrániče
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo