





Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Polybavlnené obliečky Polybavlnené obliečky sú obľúbenou voľbou pre každodenné používanie vďaka svojmu praktickému zloženiu. Kombinujú prírodnú bavlnu s polyesterom , čím ponúkajú príjemný dotyk, dobrú priedušnosť a zároveň vyššiu odolnosť a dlhšiu životnosť. Výhodou je aj jednoduchá údržba – obliečky rýchlo schnú a vďaka nižšej krčivosti nie je potrebné ich žehliť. Materiál 50% bavlna | 50% mikrovlákno - polyester Farba Čierna Biela Zlatá Vlastnosti Odporúčané pranie: každý týždeň, maximálne 1x za 14 dní Odporúčaná teplota prania: 30 °C - 40 °C (podľa štítku výrobcu) Obliečky nie je nutné žehliť Praktické rady Pred prvým použitím obliečky dôkladne operte Posteľné obliečky perte oddelene, vždy naruby a zapnuté Použite prací prostriedok vhodný pre materiál a farebnosť obliečok Po opratí ihneď vytiahnuť z práčky a dobre pretrepať Sušenie v sušičke na nízku teplotu Obsah balenia podľa výberu varianty Obliečky 140 x 200 cm: 1 ks povlak na prikrývku 140 x 200 cm | 1 ks obliečka na vankúš 70 x 90 cm Obliečky 140 x 220 cm: 1 ks povlak na prikrývku 140 x 220 cm | 1 ks obliečka na vankúš 70 x 90 cm Obliečky 200 x 220 cm: 1 ks povlak na prikrývku 200 x 220 cm | 2 ks obliečka na vankúš 70 x 90 cm
| Farba | Biela |
|---|---|
| Rozmer obliečky | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 2 ks 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| Rozmer prikrývky | 140 x 200 cm, 200 x 220 cm, 140 x 220 cm |
| Rozmer vankúša | 70 x 90 cm |
| Zapínanie | Zips |
| Motív obliečok | Abstrakcia |
| Nežehlivé | Áno |
| Ročné obdobie | Celoročné |
| Štýl obliečky | Moderné |
| Obojstranné | Nie |
| Odporúčaná teplota prania | 30 - 40 °C |
| Materiál | Polybavlna |
| Hmotnosť | 0,7 kg |
| Sady | Paplón a vankúš |






Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom


Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom

Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo



Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom

Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo





Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom




Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom


Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo

Jersey, mapínacia, froté
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, froté, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový, so zvieracím motívom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
46×55 cm, k písaciemu stolu, na kolieskach
SkladomDoprava zadarmo
70×140 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový, so zvieracím motívom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, chrániče
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Bambusový, bavlnený, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
70×140 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo