


Rozmery 120×200 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 12,4 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Jersey plachty 120x200 cm pre spánok ako v bavlnke Pri výbere posteľnej bielizni preferujete bavlnu? V tom prípade sú tieto plachty správnou voľbou! Ponúknu vám všetky výhody jemnej bavlny, ale aj pružnosť jersey materiálu. Vyrábajú sa zo 100% bavlny s vysokou stálofarebnosťou, a preto sú jersey plachty priedušné a vhodné na celoročné využitie. Hnedá farba radí plachty k prírodným tónom, pôsobí ukľudňujúco a keď k nej doladíte aj obliečky na vankúšiky miestnosť zútulnite a vnesiete do spálne pozitívnu energiu. Hladký materiál je príjemný na dotyk a dobre absorbuje vlhkosť. Spodná časť je zakončená všitou gumičkou, vďaka ktorej sa plachty 120x200 ľahko upevnia a dobre držia na matraci.Navyše pod napínacie plachty môžete použiť aj chrániče matracov. Účinne tak predĺžite životnosť vášho lôžka, uľahčíte si starostlivosť a docielite lepšiu hygienu. Na ochranu lôžkovín pred prachom perfektne poslúži prikrývka na posteľ.
| Šírka: | 120 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Typ | Napínacie |
|---|---|
| Materiál | Jersey, Bavlna |
| Rozmery | 120x200 cm |
| Zloženie | 100% bavlna |
| Gramáž | 190 g/m² |
| Výška matraca | Do 25 cm |
| Rozmery plachiet | 120 x 200 cm |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Na matrac | Do 25 cm |
| Rozmer | 120 x 200 cm |
| Výrobca | XPOSE® |

200×220 cm, jersey, mapínacia
Skladom
Saténová
Skladom
Jersey, bavlnená
Skladom
200×220 cm, jersey, mapínacia
Skladom
Jersey, mapínacia, bavlnená
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Mapínacia

Jersey, mapínacia, bavlnená
Skladom
Mapínacia, bavlnená
Skladom
180×200 cm
Skladom
Mapínacia, froté, bavlnená
Skladom
Jersey, mapínacia, bavlnená
Skladom
Jersey, mapínacia, bavlnená
Skladom

Mapínacia, froté, bavlnená
Skladom
Mapínacia, bavlnená
Skladom
Jersey, mapínacia
Skladom
Mikroplyšová
Skladom
90×200 cm, mapínacia, bavlnená
Skladom


Froté
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
200×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
Mapínacia, z bavlneného saténu
Skladom
Mapínacia, bavlnená
Skladom
Mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Mapínacia, bavlnená
Skladom

Ľanová, klasická
SkladomDoprava zadarmo
Mapínacia, froté, bavlnená
Skladom
90×200 cm, napínacie, nepriepustné
Skladom
140×200 cm, bavlnená, so srdiečkami
Skladom
180×200 cm, chrániče
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
90×200 cm, chrániče
Skladom
Pre dievča, klasická, s gombíkmi
Skladom
Bavlnený, froté, kusový
Skladom
Plážový, bavlnený, froté
Skladom
Bambusový, kusový, so zvieracím motívom
Skladom
180×200 cm, mikroplyšová, klasická
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Bambusový, kusový
Skladom
180×200 cm, mikroplyšová, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
Voálová, kusová, na štipce/háčiky
Skladom
Nepriepustné, bavlnené
Skladom
Bavlnená, dvojlôžková, s gombíkmi
Skladom