

Rozmery 180×200 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 21,7 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vzorované plachty a mikroplyš pre šmrnc aj hrejivé pohladenie v spálni Mikroplyšové plachty vás krásne zahrejú - sú hodvábne jemné a mäkké. Tieto plachty 180x200 cm majú olivovo - zelený základ s bielym vzorom listov čo v miestnosti pôsobí elegantne a harmonicky. Vďaka hrejivosti je naša ponuka z mikroplyšu ideálna hlavne na zimu. Pýtate sa, prečo je mikroplyš tak obľúbený? Máme pre vás odpovede. Nepúšťa chlpy. Nežmolkuje. Rýchlo schne a nežehlí sa. Má stále farby aj tvar. Napínacie plachty a materiál s chĺpkom majú dlhú životnosť a zostanú nadýchané a krásne zelené aj po mnohých praniach. Všitá guma po obvode mikroplyšové plachty skvele vypne a udrží ich na matraci. Zababušte sa, a mikroplyš vám prinesie tie najkrajšie sny.
| Šírka: | 180 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Typ | Napínacie |
|---|---|
| Materiál | Mikroplyš |
| Farba | Zelená |
| Rozmery | 180x200 cm |
| Zloženie | 100% mikrovlákno |
| Obsah balenia | 1 ks |
| Gramáž | 230 g/m² |
| Výška matraca | Do 25 cm |
| Rozmery plachiet | 180 x 200 cm |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Na matrac | Do 25 cm |
| Rozmer | 180 x 200 cm |
| Výrobca | XPOSE® |

Jersey
Skladom
90×200 cm, mapínacia, bavlnená
Skladom
Jersey, bavlnená
Skladom
Mikroplyšová
Skladom
90×200 cm, mikroplyšová, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
Mapínacia, bavlnená
Skladom
Mapínacia, bavlnená
Skladom
200×220 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Mapínacia, froté, bavlnená
Skladom
Froté
Skladom
Jersey
Skladom
Froté
Skladom
180×200 cm, mikroplyšová, klasická
Skladom
2 500×34 cm, mapínacia, bavlnená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, mikroplyšová, bavlnená
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Froté
Skladom
Jersey, mapínacia, bavlnená
Skladom
Mapínacia, froté, bavlnená
Skladom
Jersey, mapínacia, bavlnená
Skladom
Mapínacia, froté, bavlnená
Skladom
Jersey, mapínacia, bavlnená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Froté, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, mapínacia, mikroplyšová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bavlnená
Skladom
Mapínacia, froté, bavlnená
Skladom
180×200 cm, froté, klasická
Skladom
Mapínacia, bavlnená
Skladom
Jersey
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Mapínacia, bavlnená
Skladom
160×200 cm, mapínacia, froté
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, mikroplyšová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, napínacie, nepriepustné
Skladom
140×200 cm, bavlnená, so srdiečkami
Skladom
180×200 cm, chrániče
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
Pre dievča, klasická, s gombíkmi
Skladom
90×200 cm, chrániče
Skladom
Bavlnený, froté, kusový
Skladom
Plážový, bavlnený, froté
Skladom
Bambusový, kusový, so zvieracím motívom
Skladom
180×200 cm, mikroplyšová, klasická
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Bambusový, kusový
Skladom
180×200 cm, mikroplyšová, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
Voálová, kusová, na štipce/háčiky
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
140×200 cm, klasická, bavlnená
Skladom
Nepriepustné, bavlnené
Skladom