


Rozmery 180×200 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 19,1 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Plachty na vysoké matrace a jersey materiál nadchnú vyznávačov zdravého spánku Hľadáte jersey plachty na vysoké matrace? Ste tu správne! Napínacie plachty na vysoký matrac tvoria veľmi jemné a husto tkané priadze 100% bavlny s vysokou stálosťou materiálu aj farieb. Sú krásne hladké, mäkké na dotyk s dobrou savosťou a vzdušnosťou na celoročné využitie. Tieto jersey plachty padnú skvele aj na vyšší matrac s výškou až do 35 cm. Vďaka zakončeniu na gumičku sa ľahko vypína a uchytí na matrac čo vám ušetrí čas so žehlením. Pre dokonale zladený interiér kombinujte deky aj vankúšiky k posteľnej bielizni a vytvoríte si tak svoj jedinečný set. Navyše pod napínacie plachty môžete použiť aj chrániče matracov. Účinne tak predĺžite životnosť vášho lôžka, uľahčíte si starostlivosť a docielite lepšiu hygienu. Na ochranu lôžkovín pred prachom perfektne poslúži prikrývka na posteľ.
| Šírka: | 180 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Typ | Napínacie |
|---|---|
| Materiál | Jersey, Bavlna |
| Rozmery | 180x200 cm |
| Zloženie | 100% bavlna |
| Gramáž | 190 g/m² |
| Výška matraca | Do 35 cm |
| Rozmery plachiet | 180 x 200 cm |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Na matrac | Do 35 cm |
| Rozmer | 180 x 200 cm |
| Výrobca | XPOSE® |

200×220 cm, jersey, mapínacia
Skladom
Saténová
Skladom
Mapínacia, flanelová
Skladom
Jersey, bavlnená
Skladom
200×220 cm, jersey, mapínacia
Skladom
Jersey, mapínacia
Skladom
Mapínacia
Skladom
Jersey, mapínacia, bavlnená
Skladom
Mapínacia, flanelová
Skladom
Mapínacia, flanelová
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Mapínacia, ľanová
Skladom
Mapínacia

Mapínacia
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Na odoslanie o 2 dni
Mapínacia, flanelová
Skladom
Jersey, mapínacia, bavlnená
Skladom
Mapínacia, bavlnená
Skladom
Mapínacia, z bavlneného saténu
Skladom
120×200 cm, jersey, mapínacia
Na odoslanie o 2 dni
180×200 cm
Skladom
Mapínacia, z bavlneného saténu
Skladom
Jersey, mapínacia
Skladom
Mapínacia
Skladom
Mapínacia, flanelová
Skladom
Mapínacia
Skladom
Z bavlneného saténu
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Mapínacia
Skladom
Mapínacia
Skladom
Jersey, mapínacia, froté
Na odoslanie o 2 dni
Saténová
Na odoslanie o 1 deň
180×200 cm, mapínacia, flanelová
Na odoslanie o 2 dni
140×200 cm, bavlnená, so srdiečkami
Skladom
90×200 cm, napínacie, nepriepustné
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
Bavlnený, froté, kusový
Skladom
180×200 cm, chrániče
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
Bambusový, kusový
Skladom
Plážový, bavlnený, froté
Skladom
Bambusový, kusový, so zvieracím motívom
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
90×200 cm, chrániče
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
Bavlnený, froté, kusový
Skladom
160×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
Do dverí, voálový, kusový
Skladom
Nepriepustné, bavlnené
Skladom
140×200 cm, klasická, bavlnená
Skladom