


Rozmery 40×40 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Obliečky na vankúšiky a vzor kvetín pre dokonalý interiér Ako nenáročne a efektne premeniť miestnosť? V detaile je sila!Obliečka na vankúšik 43x43 cm je to pravé pre spálňu, obývačku či izbu pre hostí. Obliečka na vankúš a kvalitná potlač, bude ideálnym doplnkom vášho interiéru. Príjemný a odolný materiál a farby potlače vás oslovia odolnosťou aj kvalitným spracovaním, rozmerom sedí na vankúš 40x40 vďaka nim sú dekoratívne obliečky na vankúšiky obľúbené aj pre každý odpočinok.Odviažte sa a obliečky na vankúšiky kombinujte s farbou kvalitnej mikroplyšovej deky a vytvorte si tak svoj jedinečný set.
| Šírka: | 40 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 40 cm |
| Materiál poťahu | Bavlna |
|---|---|
| Tvar | Štvorcové |
| Typ | Dekoračný |
| Motív | Kvety |
| Farba | Oranžová |
| Rozmery | 43 x 43 cm |
| Zloženie | 100% bavlna |
| Obsah balenia | 2 ks |
| Rozmery vankúš | 43 x 43 cm |
| Zapínanie | Gombíky |
| Materiál | Bavlna |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Vzor | SEDMOKRÁSKA |
| Výrobca | XPOSE® |

45×45 cm, dekoračný, antialergický
Skladom
45×45 cm, dekoračný, antialergický
Skladom
45×45 cm, dekoračný, vianočný
Na odoslanie o 1 deň
45×45 cm, dekoračný, bavlnený
Na odoslanie o 1 deň
50×50 cm, dekoračný, bavlnený
SkladomDoprava zadarmo
Dekoračný, štvorcový
Skladom
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
45×45 cm, dekoračný, vianočný
Na odoslanie o 1 deň

Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
45×45 cm, dekoračný, bavlnený
Na odoslanie o 1 deň
Na spanie, s výplňou z polyesteru, s poťahom z polyesteru
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
45×45 cm, dekoračný, vianočný
Na odoslanie o 1 deň
Anatomický
Skladom
45×45 cm, dekoračný, vianočný
Na odoslanie o 1 deň
Dekoračný, s výplňou z polyesteru, s poťahom z polyesteru
Skladom
40×40 cm, dekoračný, antialergický
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
45×45 cm, dekoračný, bavlnený
Na odoslanie o 1 deň

Dekoračný, štvorcový
Skladom
Dekoračný, bavlnený, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
45×45 cm, dekoračný, bavlnený
Na odoslanie o 1 deň
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Skladom
Dekoračný, vianočný, štvorcový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
40×40 cm, na spanie, s výplňou z polyesteru
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
40×40 cm, na spanie, dekoračný
Skladom
Dekoračný, štvorcový
Skladom
60×60 cm, dekoračný, antialergický
Skladom
45×45 cm, dekoračný, vianočný
Na odoslanie o 1 deň
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
Plážový, bavlnený, froté
Skladom
70×90 cm, jednofarebná, obdĺžniková
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
Bambusový, kusový, so zvieracím motívom
Skladom
200×220 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
180×200 cm, jersey, bavlnená
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
70×140 cm, plážový, bambusový
Skladom
Jednofarebná, obdĺžniková, s gombíkmi
Skladom
Napínacie, jersey
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, chrániče
Skladom