
Bavlnené obliečky Renforcé – Medvedík
Klasická, bavlnená, so zvieratkami
SkladomNajlepšia cena za posledných 30 dní: 15,7 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Obliečky s 3D obrázkom dodajú šmrnc aj vašej spálni Nechajte sa uniesť tajomnou atmosférou nekonečného vesmíru, ktorý ponúkajú 3D obliečky VESMÍR. Snové vzory mesiaca a oblohy plnej hviezd urobia z vašej spálne príjemné miesto na spanie. Obliečky s 3D vzorom sú vyrobené z príjemného mikrovlákna, ktorého hebkosť ucítite na prvý dotyk. V pozadí nezostanú ani vlastnosti materiálu, ako stálofarebnosť, dobrá absorpcia vlhkosti a bez nutnosti žehlenia si chvíle oddychu vychutnáte ešte viac. Pre dokonalý efekt si vylaďte spálňu do bodky a kombinujte farebne mikroplyšové deky aj obliečky na vankúšiky.
| Typ | Klasické |
|---|---|
| Zapínanie | Zips |
| Materiál | Mikrovlákno |
| Farba | Modrá |
| Rozmery | 140x200 cm |
| Zloženie | 100% mikrovlákno |
| Obsah balenia | 1 vankúš + 1 prikrývka |
| Rozmery prikrývka | 140 x 200 cm |
| Rozmery vankúš | 70 x 90 cm |
| Štýl | Moderné, Vesmír a Duchovno |
| Vzor 3d | Vesmír |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Vzor | VESMÍR |
| Výrobca | XPOSE® |

Klasická, bavlnená, so zvieratkami
Skladom
Klasická, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Do postieľky, pre chlapca, bavlnená
Skladom
Do postieľky, pre chlapca, pre dievča
Skladom
140×200 cm, klasická, s gombíkmi
Skladom
Klasická, bavlnená
Skladom
Klasická, bavlnená
Skladom
Klasická, bavlnená
Skladom
Pre dievča, klasická, so zipsom
Skladom
Pre dievča, klasická, s gombíkmi
Skladom
Klasická, s gombíkmi, bavlnená
Skladom
Klasická, s gombíkmi, bavlnená
Skladom
Klasická, bavlnená
Skladom
Pre dievča, klasická, s gombíkmi
Skladom
140×200 cm, klasická, bavlnená
Skladom
Pre dievča, klasická, so zipsom
Skladom
Klasická, so zipsom, bavlnená
Skladom
Klasická, bavlnená
Skladom
Klasická, so zipsom, s dinosaurami
SkladomDoprava zadarmo
Do postieľky, pre dievča, bavlnená
Skladom
Do postieľky, bavlnená, so zvieratkami
Skladom
Klasická, bavlnená
Skladom
140×200 cm, klasická, s gombíkmi
Skladom
Flanelová, klasická
Skladom
Klasická, bavlnená
Skladom
Pre chlapca, klasická, so zipsom
Skladom
Klasická, so zipsom, bavlnená
Skladom
Klasická, bavlnená
Skladom
Pre chlapca, klasická, bavlnená
Skladom
Pre dievča, klasická, so zipsom
Skladom
140×200 cm, bavlnená, so srdiečkami
Skladom
90×200 cm, napínacie, nepriepustné
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
70×90 cm, jednofarebná, obdĺžniková
Skladom
Jednofarebná, obdĺžniková, s gombíkmi
Skladom
Plážový, bavlnený, froté
Skladom
Pre dievča, klasická, s gombíkmi
Skladom
180×200 cm, chrániče
Skladom
Klasická, s gombíkmi, bavlnená
Skladom
Voálová, kusová, na štipce/háčiky
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
Nepriepustné, bavlnené
Skladom
Bambusový, kusový, so zvieracím motívom
Skladom
Bavlnený, froté, kusový
Skladom
Bambusový, kusový
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
90×200 cm, bavlnené
Skladom