





















Najlepšia cena za posledných 30 dní: 491,7 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
UTV X3 Off-Road Červená je kvalitným produktom s vynikajúcimi vlastnosťami a špecifikáciami. Vyrobené s dôrazom na bezpečnosť, kvalitu a dlhodobú funkčnosť. ⚙️ Kľúčové vlastnosti a špecifikácie Rozmery kartónu: 131 x 77 x 43 cm, Maximálne zaťaženie: 90 kg, Kolesá: Kolesá z EVA peny, 37 x 14 cm, Diaľkové: 2,4 GHz, 3 rýchlosti, Bezpečnostné tlačidlo zastavenia, Kolesá: Kolesá z EVA peny, 37 x 14 cm, Prevodovky: Pomalý štart, Predné/zadné, 2 rýchlosti Svetlá: LED svetlá, Predné/zadné, Spínač svetiel, Audio panel: MP3, Predinštalované zvonenia, USB, Bluetooth, Zvuky v volante, ✨ Prečo si vybrať tento produkt? Vysoká kvalita a bezpečnosť Moderný dizajn a funkcionalita Dlhodobá odolnosť a výkonnosť Vynikajúci pomer kvality a ceny 👶 Odporúčané pre: Deti a mladí ľudia zaujatí daným typom hračky 📋 Podrobné špecifikácie a parametre: Špecifikácie Terénne vozidlo UTV X3 Motory 4x200 W Batéria 24 V/7 Ah Diaľkové 2,4 GHz, 3 rýchlosti, Bezpečnostné tlačidlo zastavenia, Kolesá Kolesá z EVA peny, 37 x 14 cm, Prevodovky Pomalý štart, Predné/zadné, 2 rýchlosti Svetlá LED svetlá, Predné/zadné, Spínač svetiel, Vybavenie Audio panel MP3, Predinštalované zvonenia, USB, Bluetooth, Zvuky v volante, Indikátor nabitia Áno, Štart Tlačidlo, Otvorenie dverí Áno + zámok, Sedadlo 2x čierne vetrané ekologické kožené sedadlá, Bezpečnostné pásy, 5-stupňové nastavenie, 27x21x31 cm x2 Rozmery Veľkosť vozidla Dĺžka 145 cm, Šírka 88 cm, Výška 80 cm, Hmotnosť vozidla 37 kg, Rozmery kartónu 131 x 77 x 43 cm, Hmotnosť kartónu 42,5 kg, Maximálne zaťaženie 90 kg, Svetlá výška 20 cm, Dodatočné vybavenie Návod na použitie + montážna sada, Nabíjačka,
| Starttyp | Tlačidlo |
|---|---|
| Sedadlo – počet | 1 |
| Kolesá – šírka | 14 cm |
| Batéria – počet ks | 1 |
| Prevod – smery jazdy | Predné/zadné |
| Prevod – rýchlosti | 2 |
| Prevod – štart | Pomalý štart |
| Indikátor nabitia | Áno |
| Batéria – kapacita | 7 Ah |
| Audio – usb | Áno |
| Audio – mp3/sd | Áno |
| Štart | Tlačidlo |
| Batéria – napätie | 24 V |
| Sedadlo – bezp. pásy | Áno |
| Svetlá výška | 20 cm |
| Audio – bluetooth | Áno |
| Kolesá – typ | Kolesá z EVA peny |
| Diaľkové ovládanie | 2,4 GHz,3 rýchlosti,Bezpečnostné tlačidlo zastavenia |
| Motor – výkon | 200 W |
| Kolesá – priemer | ⌀37 cm |
| Svetlá – typ | LED svetlá,Predné/zadné,Spínač svetiel |
| Max. zaťaženie | 90 kg |
| Sedadlo – rozmery | 27x21x31 cm |
| Rozmery vozidla | Dĺžka 145 cm,Šírka 88 cm,Výška 80 cm |
| Hmotnosť vozidla | 37 kg |
| Hmotnosť balenia | 42,5 kg |
| Rozmery balenia | 131 x 77 x 43 cm |
| Výrobca | Ramiz |



Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo

Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo

Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
42×28×28 cm, s úložným priestorom, pufy
Skladom
180×40×40 cm, kovový, drevený
Skladom
Kovový, z umelého ratanu, s polstrami
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Kovový, s polstrami, pre 8 a viac osôb
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
80×60×155 cm, skladacie, polohovacie
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Solárna, priemer
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
52×60×60 cm, prenosné, oceľové
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, pre 8 a viac osôb, priemer
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Kovový, pre 6 osôb, priemer
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Hĺbka, priemer
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Kovový, s polstrami, pre 5 osôb
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Kovový, s polstrami, pre 4 osoby
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
295×600×600 cm, nafukovacie, nepremokavý
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
115×90×67 cm, závesné, z umelého ratanu
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Solárna, priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo