Porovnajte ceny od 295,1 € do 310 € v 2 e-shopoch:
Ramiz Štvorkolka CAN-AM Maverick Ružová
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 295,1 € do 310 €:
História cien
- 25. 4. 2026 - 302,55 €
- 9. 4. 2026 - 302,55 €
- 2. 4. 2026 - 294,8 €
- 25. 4. 2026 - 295,1 €
- 9. 4. 2026 - 295,1 €
- 2. 4. 2026 - 294,5 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Štvorkolka CAN-AM Maverick Ružová je kvalitným produktom s vynikajúcimi vlastnosťami a špecifikáciami. Vyrobené s dôrazom na bezpečnosť, kvalitu a dlhodobú funkčnosť. ⚙️ Kľúčové vlastnosti a špecifikácie Rozmery kartónu: 118 x 61,5 x 33 cm Maximálne zaťaženie: 30 kg Kolesá: Kolesá z EVA peny, 30 x 12 cm, Diaľkové: 2,4 GHz, 3 rýchlosti, Bezpečnostné tlačidlo zastavenia, Kolesá: Kolesá z EVA peny, 30 x 12 cm, Tlmiče: Predné Prevodovky: Voľný štart, Predné/zadné Tlačidlo na prepnutie z 2WD na 4WD Svetlá: LED svetlá, Predné, zadné ✨ Prečo si vybrať tento produkt? Vysoká kvalita a bezpečnosť Moderný dizajn a funkcionalita Dlhodobá odolnosť a výkonnosť Vynikajúci pomer kvality a ceny 👶 Odporúčané pre: Deti a mladí ľudia zaujatí daným typom hračky 📋 Podrobné špecifikácie a parametre: Špecifikácie CAN-AM Maverick ATV Motor 4x200 W Batéria 24 V, 5 Ah Diaľkové 2,4 GHz, 3 rýchlosti, Bezpečnostné tlačidlo zastavenia, Kolesá Kolesá z EVA peny, 30 x 12 cm, Tlmiče Predné Prevodovky Voľný štart, Predné/zadné Tlačidlo na prepnutie z 2WD na 4WD Svetlá LED svetlá, Predné, zadné Vybavenie Audio panel FM rádio, MP3, AUX vstup, Bluetooth, USB vstup, Tlačidlá zvuku a klaksónu na volante, Predinštalované zvonenia, Indikátor nabitia ÁNO Sedadlo Eko-koža, Bezpečnostné pásy, 42 x 21 x 25 cm Otváranie dverí Áno Rozmery Veľkosť vozidla Dĺžka 110 cm, Šírka 72 cm, Výška 65 cm, Hmotnosť vozidla 19 kg Rozmery kartónu 118 x 61,5 x 33 cm Hmotnosť kartónu 23 kg Maximálne zaťaženie 30 kg Svetlá výška 20 cm Dodatočné vybavenie Návod na použitie + montážna sada Nabíjačka Kábel MiniJack
Parametre
| Max. zaťaženie | 30 kg |
|---|---|
| Sedadlo – počet | 1 |
| Hmotnosť vozidla | 19 kg |
| Kolesá – priemer | ⌀30 cm |
| Batéria – počet ks | 1 |
| Prevod – smery jazdy | Predné/zadné |
| Indikátor nabitia | Áno |
| Sedadlo – materiál | Eko-koža |
| Prevod – štart | Voľný štart |
| Audio – usb | Áno |
| Audio – aux | Áno |
| Audio – mp3/sd | Áno |
| Batéria – napätie | 24 V |
| Kolesá – šírka | 12 cm |
| Sedadlo – bezp. pásy | Áno |
| Svetlá výška | 20 cm |
| Audio – bluetooth | Áno |
| Kolesá – typ | Kolesá z EVA peny |
| Audio – fm rádio | Áno |
| Diaľkové ovládanie | 2,4 GHz,3 rýchlosti,Bezpečnostné tlačidlo zastavenia |
| Motor – výkon | 200 W |
| Hmotnosť balenia | 23 kg |
| Tlmiče | Predné |
| Svetlá – typ | LED svetlá,Predné,zadné |
| Batéria – kapacita | 5 Ah |
| Sedadlo – rozmery | 42 x 21 x 25 cm |
| Rozmery vozidla | Dĺžka 110 cm,Šírka 72 cm,Výška 65 cm |
| Rozmery balenia | 118 x 61,5 x 33 cm |
| Výrobca | Ramiz |
Podobné produkty

Ramiz Štvorkolka CAN-AM Maverick Modrá
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Ramiz Buggy UTV 2000M Racing Battery Car Biela + MP3 Sounds Svetlá + diaľkové ovládanie + pomalý štart
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Ramiz Madman UTV-MX Buggy Žltá
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Ramiz Štvorkolka CAN-AM Maverick Oranžová
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
LEAN CARS Autobatérie Buggy UTV-MX Moro lak MP4
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Ramiz Silná pretekárska štvorkolka pre 2 deti Červená + Bezkartáčový motor + Nafukovacie kolesá + LED zvuk
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Ramiz Buggy ATV Defend 4x4 Fialová License KUROMI
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Ramiz HONDA Talon 4x4 terénne vozidlo Modrá
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Ramiz Buggy SR SUPER 66 Oranžová
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
LEAN CARS Arctic Cat WILDCAT XX 24V14AH Batéria pre buginy Zlatá
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Ramiz Kawasaki TERYX KRX1000 Buggy Modrá
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Ramiz Buggy Maverick Turbo RR Oranžová
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Ramiz Vozidlo Motor SUPERMOTO Čierna
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Ramiz Vozidlo Toyota Hilux Biela
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Elektrické autíčko CAN-AM Maverik UTV zlaté
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Elektrické autíčko CAN-AM Maverik UTV zlaté
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LEAN CARS Mercedes Unimog batérie auto čierna
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Ramiz Buggy Maverick Turbo RR Ružová
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Ramiz Trojkolka BJX-088 elektrická motorka pre najmenších Čierna + zvuky + svetlá
Na odoslanie o 5 dní
LEAN CARS UTV-MX Battery Buggy Červená pavúčia farba
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
LEAN CARS Motokára na batérie SX1968 Červená
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
LEAN CARS Batériový vozík Can-am DK-CA003 Blue
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
RAMIZ Vozidlo 4-osobové Buggy ATV RACING UTV2000 A033.LIION - biele
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LEAN CARS Nabíjacie auto XB-2118 Ružová
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
LEAN CARS JS360-1 Batériové auto červené
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Ramiz Rýchle koleso Quad Vehicle Žltá
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Ramiz Arctic Cat WILDCAT XX Buggy Modrá
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Ramiz Mercedes Benz GLC63S pre deti Čierna Suv + diaľkové ovládanie + pohon 4x4
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Ramiz 4-miestna bugina ATV RACING UTV2000 s lítium-iónovou batériou biela
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Ramiz Buggy Maverick Turbo RR STRONG Ružová
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Športová bugina Buggy Racing Jokomisiada PA0281
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LEAN CARS Buggy Arctic Cat WILDCAT XX 24V14AH akumulátorové vozidlo Zelená
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmoNajlepšie produkty od Junáčik.sk

MI Kuchyňa BRENNER K4PLUS
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
CH Teleskopické nožnice s prerezávacou pílkou 250 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LEAN Toys Priestorové stavebné bloky Pastelová ružová 360 el.
Plastová
Na odoslanie o 1 týždeň
LEAN Toys Laserová pištoľ so štítom Budík biely
Analógová
Na odoslanie o 1 týždeň
CH Pracovný stôl do dielne so zásuvkou Tosca
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
TZ Okrúhly vzorovaný koberec Oriental Rozmer: 90 cm
⌀ 90 cm, tkaný, orientálny
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
CH Taburetka s úložným priestorom Lena - sivá
S úložným priestorom, čalúnený, v škandinávskom štýle
Skladom
LEAN Elektrická pumpa 1100 l/min - 220/240V
Elektrické
Na odoslanie o 1 týždeň
CH Konferenčné stolíky Paula - hnedá
Matný, z lamina, v škandinávskom štýle
Dostupné v 14 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
CH Záhradné skladacie relaxačné kreslo s vankúšom Zero V - tmavosivá
Kovové, s polstrami, pevné
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
CH Konferenčné stolíky Cony - biela
V modernom štýle, mramorový, matný
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
KVETINOVÝ STÁL + VLOŽKA STÁND 2 ČIERNY*5519
Vnútorný
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
CH Konferenčné stolíky Cony - hnedá
Drevený, matný, v škandinávskom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
CH 5- policový kovový úložný regál Tosca IV. 180 x 90 x 30 cm
180×90×30 cm, kovový, matný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Wooden Toys Detská komoda R-3 ŽIRAFA
Zásuvková
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
MI Obdĺžnikový rošt na grilovanie 57x51
Na odoslanie o 1 týždeň
MI Hojdacia sieť ETNO s tyčou 200x80cm
Na odoslanie o 1 týždeň
Ramiz Sada pieskoviska MEGA s funkciou vody
Plastové
Na odoslanie o 5 dní



















