










Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Akumulátorové auto Mercedes Unimog čierne 4x4 Sníva vaše dieťa už od útleho veku o tom, že bude môcť šoférovať auto? Môžete mu to umožniť tým, že mu darujete čierne terénne auto na batériu . Dovoľte dieťaťu pocítiť zodpovednosť a samostatnosť, ktoré vyplývajú z používania zariadenia, ktoré je pre neho nedosiahnuteľné. Pamätajte, že kvalitne vyrobené zariadenie je základom – preto si bez obáv vyberte Mercedes Unimog s pohonom na 4 kolesá. Čierne auto Mercedes Unimog bolo navrhnuté s dôrazom na najmenší detail, čo prispieva k pozitívnym pocitom mladého pretekára. Odolná a masívna konštrukcia v kombinácii s vysoko kvalitnými materiálmi zaručuje skvelú zábavu na dlhé roky a odolnosť voči poškodeniu. Atraktívnosť modelu zvyšujú otváracie dvere a tlmiče, na ktorých je umiestnený, vďaka čomu bude jazda po nerovnom a hrboľatom teréne oveľa príjemnejšia a plná dobrodružstiev. Toto detské akumulátorové autíčko určite splní očakávania malých fanúšikov motorizmu. Prečo? Stojí za to venovať pozornosť jeho realistickému dizajnu, motoru 4x45 W, akumulátoru 12 V 14 Ah a podsvietenému prístrojovému panelu. Akumulátorové auto neznamená, že vaše dieťa môže riadiť úplne voľne – vždy môžete kontrolovať jeho rýchlosť pomocou diaľkového ovládača. Tento model je určený pre deti od 3 rokov, avšak pod dohľadom rodiča ho môžu používať aj mladší vodiči. Čierne terénne auto má certifikát CE, ktorý zaručuje bezpečné používanie. Oživte rodinné prechádzky s malým milovníkom áut za volantom.
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Max. zaťaženie | 30 kg |
| Svetlá | Predná LED dióda |
| Šírka výrobku v centimetroch | 41 |
| Výška tovaru v centimetroch | 82 |
| Prevádzkový čas | Do 1 hodiny |
| Brzda | Automaticky po uvoľnení plynového pedála |
| Kľúče | X |
| Sedadlá | Ekokoža |
| Kolesá | Mäkký EVA |
| Diaľkové ovládanie | 2.4G |
| Značka | Mercedes |
| Rýchlosť | 3-5 km/h |
| Otvárateľné dvere | + |
| Bezpečnostné pásy | + |
| Prevodovka | 3 rýchlosti |
| Audio | USB |
| Batéria | 1x12V14Ah |
| Dĺžka tovaru v centimetroch | 130 |
| Vlastná hmotnosť | 32 kg |
| Model | Mercedes Unimog 4x4 |
| Disk | 4x45W |
| Celková hmotnosť v gramoch | 72843.33 |
| Rozmery vozidla | 128 cm x 85 cm x 83 cm |
| Výrobca | LEAN CARS |

Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
42×28×28 cm, s úložným priestorom, pufy
Skladom
180×40×40 cm, kovový, drevený
Skladom
Kovový, z umelého ratanu, s polstrami
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Kovový, s polstrami, pre 8 a viac osôb
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
80×60×155 cm, skladacie, polohovacie
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Solárna, priemer
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Kovový, pre 8 a viac osôb, priemer
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
52×60×60 cm, prenosné, oceľové
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, pre 6 osôb, priemer
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
295×600×600 cm, nafukovacie, nepremokavý
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Kovový, s polstrami, pre 5 osôb
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Kovový, s polstrami, pre 4 osoby
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Hĺbka, priemer
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
115×90×67 cm, závesné, z umelého ratanu
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Solárna, priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo