










Najlepšia cena za posledných 30 dní: 175,75 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Detská batériová štvorkolka zelená + EVA kolesá + MP3 rádio + LED dióda + pomalý štart je kvalitným produktom s vynikajúcimi vlastnosťami a špecifikáciami. Vyrobené s dôrazom na bezpečnosť, kvalitu a dlhodobú funkčnosť. ⚙️ Kľúčové vlastnosti a špecifikácie Rozmery kartónu: 109 x 65 x 41 cm, Maximálne zaťaženie: 30 kg Kolesá: EVA pena, Guličkové ložiská, Predné: 34 x 14 cm, Zadné: 34 x 14 cm, Kolesá: EVA pena, Guličkové ložiská, Predné: 34 x 14 cm, Zadné: 34 x 14 cm, Tlmiče: 2 x zadné, 2 x predné, Zosilnené zadné pružiny, Prevodovky: Pomalý štart, Predné/zadné, Svetlá: LED, Predné svetlá, Zadné svetlá, Spínač svetiel, Audio panel: MP3, FM rádio, Slot na SD kartu, Predinštalované zvonenia, AUX vstup, Tlačidlá s melódiami a klaksónom, USB, ✨ Prečo si vybrať tento produkt? Vysoká kvalita a bezpečnosť Moderný dizajn a funkcionalita Dlhodobá odolnosť a výkonnosť Vynikajúci pomer kvality a ceny 👶 Odporúčané pre: Deti a mladí ľudia zaujatí daným typom hračky 📋 Podrobné špecifikácie a parametre: Špecifikácia Štvorkolka ATV Green Motor 2 x 45 W Batéria 12 V/7 Ah Kolesá EVA pena, Guličkové ložiská, Predné: 34 x 14 cm, Zadné: 34 x 14 cm, Tlmiče 2 x zadné, 2 x predné, Zosilnené zadné pružiny, Prevodovky Pomalý štart, Predné/zadné, Svetlá LED, Predné svetlá, Zadné svetlá, Spínač svetiel, Vybavenie Audio panel MP3, FM rádio, Slot na SD kartu, Predinštalované zvonenia, AUX vstup, Tlačidlá s melódiami a klaksónom, USB, Indikátor nabitia Áno Štart Spínač s zvukmi motora, Sedadlo Čierna eko-koža, Dĺžka 32 cm, Šírka 21 cm, Rukoväť na prenášanie Rukoväť v zadnej časti vozidla, Rozmery Veľkosť vozidla Dĺžka 102 cm, Šírka 65 cm, Výška 73 cm, Hmotnosť vozidla 20,3 kg, Rozmery kartónu 109 x 65 x 41 cm, Hmotnosť kartónu 24,2 kg Maximálne zaťaženie 30 kg Svetlá výška 23 cm, Dodatočné vybavenie Návod na použitie + montážna sada 12 V/1000 mAh nabíjačka Kábel s mini konektorom
| Max. zaťaženie | 30 kg |
|---|---|
| Starttyp | Spínač s zvukmi motora |
| Sedadlo – počet | 1 |
| Kolesá – šírka | 14 cm |
| Batéria – počet ks | 1 |
| Prevod – smery jazdy | Predné/zadné |
| Prevod – štart | Pomalý štart |
| Indikátor nabitia | Áno |
| Sedadlo – materiál | Eko-koža |
| Batéria – napätie | 12 V |
| Batéria – kapacita | 7 Ah |
| Audio – usb | Áno |
| Audio – aux | Áno |
| Audio – mp3/sd | Áno |
| Kolesá – priemer | ⌀34 cm |
| Motor – výkon | 45 W |
| Kolesá – typ | EVA pena |
| Audio – fm rádio | Áno |
| Svetlá – typ | LED,Predné svetlá,Zadné svetlá,Spínač svetiel |
| Štart | Spínač s zvukmi motora |
| Svetlá výška | 23 cm |
| Rozmery vozidla | Dĺžka 102 cm,Šírka 65 cm,Výška 73 cm |
| Hmotnosť vozidla | 20,3 kg |
| Hmotnosť balenia | 24,2 kg |
| Rozmery balenia | 109 x 65 x 41 cm |
| Tlmiče | 2 x zadné,2 x predné,Zosilnené zadné pružiny |
| Výrobca | Ramiz |








Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní









Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom









Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo

Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo

Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastové
Na odoslanie o 5 dní
Plastová
Skladom
180×90×30 cm, kovový, matný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Analógová
Skladom
Izbový, klasický
Skladom
Kovové, s polstrami, pevné
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Elektrické
Skladom
S úložným priestorom, čalúnený, v škandinávskom štýle
Skladom
⌀ 90 cm, tkaný, orientálny
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
150×30 cm, kovový, matný
Dostupné v 20 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Záhradný
Skladom
Matný, z lamina, v škandinávskom štýle
Dostupné v 14 e-shopoch
Skladom
Vnútorný
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Kovová, voľne stojaca
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S úložným priestorom, čalúnený, v modernom štýle
Skladom