Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
LEAN CARS Štvorica batérií BDM0909 Zelená 24V
História cien
- 31. 5. 2026 - 293 €
- 9. 4. 2026 - 293 €
Popis produktu
Veľký, robustný a vyrobený z najkvalitnejšieho plastu, tento štvorkolka v modernom štýle poteší aj tých najmenších milovníkov motorizmu. Hračka odporúčaná výrobcom pre deti od 3 rokov Má certifikát CE. Na samostatné zostavenie (v balení je návod, jednoduchá montáž trvá 20–30 minút).
Parametre
| Farba | Zelená |
|---|---|
| Svetlá | Predná LED dióda |
| Šírka výrobku v centimetroch | 50 |
| Výška tovaru v centimetroch | 80 |
| Max. zaťaženie | 35 kg |
| Prevádzkový čas | Do 1 hodiny |
| Brzda | Automaticky po uvoľnení plynového pedála |
| Kľúče | X |
| Otvárateľné dvere | X |
| Bezpečnostné pásy | X |
| Diaľkové ovládanie | X |
| Dĺžka tovaru v centimetroch | 120 |
| Sedadlá | Ekokoža |
| Kolesá | Mäkký EVA |
| Vlastná hmotnosť | 25 kg |
| Disk | 2x45W |
| Rýchlosť | 3-5km/h |
| Celková hmotnosť v gramoch | 80000 |
| Audio | Výber zdroja zvuku |
| Batéria | 24V5Ah |
| Model | Štvorica BDM0909 |
| Prevodovka | 2 rýchlosti (rýchla/pomalá) |
| Rozmery vozidla | 117 cm x 77 cm x 76 cm |
| Výrobca | LEAN CARS |

































































