






Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Rozmery vozidla: 93 x 53 x 62 cm Hmotnosť: 9,5 kg Rozmery balenia: 85 x 37 x 43 cm Hmotnosť s obalom: 10,5 kg
| Farba | Zelená |
|---|---|
| Max. zaťaženie | 25 kg |
| Výška tovaru v centimetroch | 37 |
| Dĺžka tovaru v centimetroch | 85 |
| Šírka výrobku v centimetroch | 43 |
| Sedadlá | Plastové |
| Brzda | Automaticky po uvoľnení plynového pedála |
| Prevádzkový čas | 1 hodina |
| Kľúče | ✕ |
| Otvárateľné dvere | ✕ |
| Bezpečnostné pásy | ✕ |
| Diaľkové ovládanie | ✕ |
| Motor | 2x35W |
| Batéria | 2x6V4Ah |
| Audio | Hudobný panel s MP3, USB |
| Kolesá | Plast |
| Vlastná hmotnosť | 9,5 kg |
| Model | HT-5188 |
| Rýchlosť | 5km/h |
| Celková hmotnosť v gramoch | 22539.17 |
| Rozmery vozidla | 92 cm x 53 cm x 62 cm |
| Svetlá | Predná LED dióda, na kolesách |
| Výrobca | LEAN CARS |

Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Priemer
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmoPriemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
Priemer
Dostupné v 7 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Skladom
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo