Odporúčame
Zelené rýchloschnúce/froté bavlnené osušky v súprave 2 ks 90x140 cm Quick Dry – Catherine Lansfield
Rozmery 90×140 cm
História cien
- 29. 5. 2026 - 23,3 €
- 19. 4. 2026 - 23,3 €
- 19. 3. 2026 - 24 €
- 10. 3. 2026 - 24,2 €
- 20. 2. 2026 - 22,9 €
Popis produktu
Súprava rýchloschnúcich osušiek Quick Dry od značky Catherine Lansfield predstavuje nevyhnutný doplnok pre každý deň. Tieto ľahké bavlnené osušky sú ideálnym riešením pre každodenné použitie, či už po aktívnom cvičení v posilňovni, alebo po relaxačnom kúpeli či sprche. Osušky sú vyrobené z bavlny, čo im dodáva mäkkosť a zároveň zaisťuje ich odolnosť. Značka Catherine Lansfield je preslávená svojím štýlom a kvalitou, pričom jej produkty sú navrhnuté a vyvinuté vo Veľkej Británii. Tieto osušky navyše spĺňajú prísne štandardy kvality a ekologickej bezpečnosti STANDARD 100 by OEKO-TEX®.
Rozmery
| Šírka: | 90 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 140 cm |
Parametre
| Rýchloschnúce | Ano |
|---|---|
| Materiál | Froté, Bavlna |
| Množstvo | Sady |
| Farba | Zelená |
| Krajina pôvodu | PK |
| Počet kusov | 2 ks |
| Zloženie a druh materiálu | Bavlna |
| Veľkosť | 2x osuška (90x140) |
| Typ | Froté/rýchloschnúci |
| Váha | 1.06 kg |
| Dĺžka | 140 cm |
| Certifikáty a štandardy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Produktový rad | Quick Dry Cotton |
| Vzor | Jednofarebné |
| Kvalita | Basic |
| Hustota | 400 g/m² |
| Hustota materiálu | Nízka/stredná |
| Starostlivosť | Perte na 40 stupňov/vhodné do sušičky/nepoužívajte chemické bielidlo |
| Špecifikácia materiálu | 100% bavlna |
| Výrobca | Catherine Lansfield |
Najlepšie produkty od Bonami.sk

Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový, priemer
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
Hrací, klasický, kusový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový, priemer
Skladom
WC sedadlo 2 v 1 s detskou doskou Wenko Syros, 44, x 37,5 cm
Výška, priemer
Skladom
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky, priemer
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
Priemer, s držiakom toaletného papiera, plastová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Béžová lavica z textílie buklé Watford – House Nordic
46×95×37 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Čierny kovový regál na víno počet fliaš 50 Barbera – Metaltex
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
Krémovobiely plastový úložný box s vekom 29x39x19 cm Style – Curver
19×29×39 cm, s vekom, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Závesný oceľový košík – Metaltex
Drôtený, plastový, hranatý
Skladom
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Debar
Priemer, s držiakom toaletného papiera, kovová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Čierna samodržiaca kúpeľňová polička z nerezovej ocele Genova - Wenko
8×30×11 cm, rovná, priemer
Skladom
Plastové dózy v súprave 24 ks na potraviny Fresco – Hermia
Na potraviny, plastová, v sadách
Skladom
Polyresinový stojan na umývacie prostriedky Resa – Wenko
Stojaci, s pumpičkou, priemer
Skladom
Pedálový kovový odpadkový kôš 3 l – Orion
25 cm, ⌀ 17 cm, pedálový, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Sušiak na bielizeň Infinity Flex – Vileda
128×56×304 cm, skladací, interiérový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Pojazdný stojan s policami Metaltex Siena
63×41×23 cm, s nožičkami, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom














