



Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Materiál 100% mikrovlákno - polyester Farba Krémová Zelená Oranžová Ružová Rozmery Šírka: 50 cm Dĺžka: 70 cm Vyhotovenie Nebieliť Nesušiť v sušičke Zapínanie na zips Nechajte sa inšpirovať Obliečky na vankúše Bytový textil Koberce Výplň do vankúša Dekoračné vankúšiky Závesy a záclony
| Šírka: | 50 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 70 cm |
| Tvar | Obdĺžnikové |
|---|---|
| Zapínanie | Zips |
| Materiál | Polyester |
| Motív | Kvety |
| Farba | Krémová |
| Rozmer vankúša | 50 x 70 cm |
| Štýl | Moderný, Vidiecky |
| Ročné obdobie | Celoročné |
| Odporúčaná teplota prania | 40 °C |
| Vzor | So vzorom |
| Dĺžka | 70 cm |
| Hmotnosť | 0,1 kg |
| Sady | Samostatná obliečka na vankúš |
Používateľské recenzie
Pekne
Dizajnove
Rozmer sedí
Zakúpené v eshope Vypredajobliecok.sk

Štvorcová, obdĺžniková, so zipsom
Skladom
So zipsom
Skladom
Jednofarebná, štvorcová, obdĺžniková
Skladom
Jednofarebná, štvorcová, obdĺžniková
Skladom
40×40 cm, štvorcová, bavlnená
Skladom
45×45 cm, štvorcová, so zipsom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
So zipsom
Skladom
So zipsom
Skladom
Jednofarebná, so zipsom
Skladom
Obdĺžniková, bavlnená
Skladom
Vianočná, štvorcová, so zipsom
Skladom
60×1 cm, jednofarebná, obdĺžniková
Skladom
45×45 cm, štvorcová, so zipsom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Štvorcová, so zipsom, bavlnená
Skladom
Štvorcová, obdĺžniková, so zipsom
Skladom
Jednofarebná, štvorcová, obdĺžniková
Skladom
Obdĺžniková, bavlnená
Skladom
40×40 cm, štvorcová, so zipsom
Skladom
Jednofarebná, so zipsom
Skladom
Obdĺžniková, bavlnená
Skladom
40×50 cm, obdĺžniková, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Jednofarebná, štvorcová, obdĺžniková
Skladom
Obdĺžniková, so zipsom, bavlnená
Skladom
40×40 cm, štvorcová, so zipsom
Skladom
40×40 cm, štvorcová, so zipsom
Skladom
Jednofarebná, so zipsom
Skladom
So zipsom
Skladom
60×1 cm, obdĺžniková, so zipsom
Skladom
Jednofarebná, štvorcová, obdĺžniková
Skladom
47×1 cm, štvorcová, obdĺžniková
Skladom
So zipsom
Skladom
40×40 cm, štvorcová, so zipsom
Skladom
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
70×140 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, ľanová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Mapínacia, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
40×60 cm, klasický, štvorcový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, lamelový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový, so zvieracím motívom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Celoročná, antialergická, s výplňou z dutého vlákna
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo