Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
Obliečka na vankúš z mikrovlákna CITRUS GARDEN 45x45 cm, biela
Rozmery 45×45 cm
História cien
- 30. 4. 2026 - 2,4 €
- 19. 2. 2026 - 2,4 €
Popis produktu
Materiál 100% mikrovlákno - polyester Farba Biela Rozmery Šírka: 45 cm Dĺžka: 45 cm Vyhotovenie Nebieliť Zapínanie na zips Odporúčaná teplota prania 30–40 °C (podľa štítku výrobcu) Nechajte sa inšpirovať Obliečky na vankúše Bytový textil Výplň do vankúša Dekoračné vankúšiky Koberce Závesy a záclony
Rozmery
| Šírka: | 45 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 45 cm |
Parametre
| Tvar | Štvorcové, Obdĺžnikové |
|---|---|
| Zapínanie | Zips |
| Materiál | Polyester |
| Motív | Kvety |
| Farba | Biela |
| Rozmer vankúša | 45 x 45 cm |
| Štýl | Moderný |
| Nežehlivé | Áno |
| Ročné obdobie | Celoročné, Jar |
| Dĺžka | 45 cm |
| Odporúčaná teplota prania | 30 - 40 °C |
| Sady | Samostatná obliečka na vankúš |
Recenzie
Odporúčame

Goldea bavlnená obliečka na vankúš - žltá 40 x 40 cm
Jednofarebná, štvorcová, so zipsom
Skladom
Bavlnené obliečky Renforcé – Taisa čierna/zlatá
Skladom
Goldea krepová obliečka na vankúš - ružové mašličky 40 x 40 cm
Štvorcová, so zipsom, bavlnená
Skladom
Francúzske bavlnené obliečky Renforcé – Štvorlístok
Skladom
Perový vankúš 70 x 90 EMI
Jednofarebná, obdĺžniková, bavlnená
Skladom
Saténová obliečka na vankúš 40 x 40 cm - Diana prírodná
Saténová, štvorcová, bavlnená
Skladom
Goldea bavlnená obliečka na vankúš - ružové mašličky 40 x 40 cm
Jednofarebná, štvorcová, so zipsom
Skladom
Sada 3 ks obliečok na vankúšiky SPRING FLOWERS 45 x 45 cm
Štvorcová, so zipsom, s kvetinami
Na odoslanie o 4 dniNajlepšie produkty od Vypredajobliecok.sk

Jersey plachta svetlomodrá 90 x 200 cm
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Detský vankúš 45x65 cm
40×60 cm, klasický, štvorcový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Pracovný uterák TOM 50 x 100 cm, 100% bavlna
Bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Jersey plachta svetlosivá 180 x 200 cm
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Froté plachta tmavosivá 90x200 cm
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Jersey plachta biela 180 x 200 cm
Jersey, mapínacia, ľanová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey plachta piesková 180 x 200 cm
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Osuška NORIELLE 70x140 cm béžová, 100% bavlna
70×140 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Froté plachta svetlomodrá 90x200 cm
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Jersey plachta svetlozelená 180 x 200 cm
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Froté plachta biela 90x200 cm
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Jersey plachta biela 90 x 200 cm
Jersey, mapínacia, froté
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey plachta ružová 90 x 200 cm
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey plachta EXCLUSIVE svetlosivá 180 x 200 cm
Jersey, mapínacia, froté
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená plachta s gumou STANDARD 90 x 200 cm biela
Mapínacia, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
Detské puzzle 4v1 LABKOVÁ PATROLA šťastné šteňatá, 19x29 cm
19×29 cm, labková patrola
SkladomDoprava zadarmo
Jersey plachta tmavosivá 180 x 200 cm
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Celoročný paplón prešívaný 140 x 200 cm s vankúšom BASIC 70 x 90 cm
Celoročná, antialergická, s výplňou z dutého vlákna
SkladomDoprava zadarmo






























































