Odporúčame
Tmavoružový ručne tkaný behúň z materiálu buklé 80x200 cm Notting Hill Portobello – Ted Baker
Rozmery 80×200 cm
Vybraná varianta:Tmavoružový ručne tkaný behúň z materiálu buklé 80x200 cm Notting Hill Portobello – Ted Baker
História cien
- 16. 5. 2026 - 75,7 €
- 19. 4. 2026 - 75,7 €
- 10. 3. 2026 - 80 €
- 14. 2. 2026 - 74,8 €
- 5. 2. 2026 - 88 €
Popis produktu
Behúň Notting Hill Portobello od značky Ted Baker je ručne tkaný kúsok, ktorý zaujme svojou buklé štruktúrou a príjemným pocitom na dotyk. Jeho vzhľad pripomína vlnu, napriek tomu, že je vyrobený zo 100 % polyesteru. Vďaka kvalitnému materiálu je behúň veľmi odolný a ľahko sa udržiava. Na jeho čistenie stačí šetrné vysávanie s hladkou hubicou, bez použitia kefového nadstavca.
Rozmery
| Šírka: | 80 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
Parametre
| Umiestnenie | Interiérové |
|---|---|
| Výroba | Tkané, Ručne tkané |
| Výška vlasu | Stredný |
| Typ | Behúň |
| Materiál | Vlna, Polyester |
| Krajina pôvodu | IN |
| Zloženie a druh materiálu | Polyester |
| Hrúbka | 1 cm |
| Dĺžka vlasu koberca | Bez vlasu |
| Tvar | Behúň |
| Váha | 4 kg |
| Dĺžka | 200 cm |
| Certifikáty a štandardy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Spôsob výroby | Ručne viazaný |
| Typ zakončenia | Obšité okraje |
| Typ vlasu | Bouclé |
| Produktový rad | Notting Hill |
| Vzor | Štruktúrovaný/jednofarebné |
| Dizajnový štýl | Škandinávsky/moderný |
| Kvalita | Premium |
| Hustota | 2400 g/m² |
| Hustota materiálu | Vysoká |
| Vlastnosť | Vhodný na podlahové kúrenie/ručne tkaný |
| Starostlivosť | Nepoužívajte chemické bielidlo/bodové čistenie/iba profesionálne čistenie/pravidelne vysávajte |
| Materiál zadnej strany | Polyester |
| Špecifikácia materiálu | 100% polyester |
| Farba | Tmavoružová |
| Výrobca | Ted Baker |
Najlepšie produkty od Bonami.sk

Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky
Skladom
Transparentná protišmyková kúpeľňová podložka Wenko Paradise, 71 × 36 cm
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Čierne kovové rámčeky na stenu v súprave 5 ks 66x69 cm Exhibit – Umbra
69×66 cm, na viac fotiek, nástenný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Nástenné hodiny ø 30,5 cm – Dakls
Nástenná, analógová
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Krémová detská komoda s prebaľovacím pultom 115x102x77 cm Alkmaar – Germania
102×115×77 cm, s komodou, voľne stojaci

Celoročný detský set prikrývky a vankúša do detskej postieľky 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, celoročná
Skladom
Biely/sivý plastový príborník do zásuvky 58,5 x 41,5 cm – Addis
Príborníky do zásuvky, organizéry na kuchynské pomôcky, plastový
Skladom
Čierny kovový odkvapkávač 43x23,5 cm Radka – Orion
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
3-dielne obliečky na jednolôžko 140x200 cm Summer Meadow – My House
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Fľaša na olej – Wenko
Sklenená, nádoby na olej a ocot, ručná
Skladom
Bavlnená plážová osuška 76x160 cm Hello Summer – Catherine Lansfield
76×160 cm, plážový, bavlnený
Skladom
Pekáč z liatiny 26x26 cm Litina – Orion
S vekom, kovová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom









































