



Rozmery 76×160 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Bavlnená plážová osuška 76x160 cm Hello Summer – Catherine Lansfield
| Šírka: | 76 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 160 cm |
| Materiál | Bavlna |
|---|---|
| Množstvo | Kusové |
| Plážové | Ano |
| Krajina pôvodu | PK |
| Zloženie a druh materiálu | Bavlna |
| Váha | 0.4 kg |
| Rozmer | 76x160 |
| Dĺžka | 160 cm |
| Certifikáty a štandardy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Vzor | S nápismi |
| Kvalita | Basic |
| Hustota | 320 g/m² |
| Starostlivosť | Vhodné do sušičky/nepoužívajte chemické bielidlo/možno prať v práčke/perte na 40 stupňov |
| Špecifikácia materiálu | 100% bavlna |
| Farba | Farebná |
| Výrobca | Catherine Lansfield |

Plážový, bavlnený, froté
Skladom
Plážový, bavlnený, froté
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
70×140 cm, rýchloschnúci, bavlnený
Na odoslanie o 5 dní
Plážový, bavlnený, froté
Skladom
Plážový, bavlnený, froté
Skladom
Rýchloschnúci, bavlnený, kusový
Na odoslanie o 2 dni
100×100 cm, rýchloschnúci, bavlnený
Na odoslanie o 5 dní
Plážový, bavlnený, froté
Skladom
Plážový, bavlnený, froté
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plážový, bavlnený, froté
Skladom
Plážový, froté, kusový
Skladom
Plážový, rýchloschnúci, bavlnený
Skladom
Froté, v sadách, jednofarebný
Skladom
Plážový, froté, kusový
Skladom
Plážový, bavlnený, froté
Skladom
Bavlnený, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Plážový, bavlnený, kusový
Skladom
Froté, s vianočným motívom, kusový
Skladom
Froté, kusový
Na odoslanie o 5 dní
Plážový, bavlnený, froté
Skladom
Plážový, bavlnený, froté
Skladom
Bavlnený, froté, kusový
Na odoslanie o 1 deň
Plážový, froté, kusový
Skladom
Plážový, bavlnený, froté
Skladom
70×140 cm, bavlnený, kusový
Na odoslanie o 1 deň
70×140 cm, bavlnený, v sadách
Na odoslanie o 2 dni
Plážový, rýchloschnúci, bavlnený
Skladom
Plážový, rýchloschnúci, kusový
SkladomDoprava zadarmo
70×140 cm, bavlnený, v sadách
Na odoslanie o 2 dni
100×100 cm, bambusový, bavlnený
Na odoslanie o 5 dní
Plážový, bavlnený, froté
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Rýchloschnúci, bavlnený, kusový
Na odoslanie o 2 dni
28×42 cm, drevený, v dekore orech
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Nástenný, prísavkový
Skladom
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Plastový, kusový
Skladom
Na vreckovky
Skladom
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kovová
Skladom
Silikónová
Skladom
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Nástenná
Skladom
50×210 cm, s dlhým vlasom, v industriálnom štýle
Skladom
8×30×10 cm, rovná
Skladom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
132×240 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom