Porovnajte ceny od 173 € do 301,48 € v 2 e-shopoch:
Slonovinový ručne tkaný koberec z materiálu buklé 160x230 cm Notting Hill Portobello – Ted Baker
Rozmery 160×230 cm
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 173 € do 301,48 €:
Teraz je vhodný čas na nákup, cena je momentálne o 64,24 € nižšia ako priemer.
Zobraziť históriu cenyHistória cien
- 18. 5. 2026 - 237,24 €
- 15. 5. 2026 - 237,24 €
- 29. 4. 2026 - 301,48 €
- 21. 4. 2026 - 301,49 €
- 24. 3. 2026 - 271,34 €
- 17. 3. 2026 - 221,67 €
- 10. 3. 2026 - 237,24 €
- 18. 5. 2026 - 173 €
- 15. 5. 2026 - 173 €
- 29. 4. 2026 - 301,48 €
- 21. 4. 2026 - 301,48 €
- 24. 3. 2026 - 271,34 €
- 17. 3. 2026 - 172 €
- 10. 3. 2026 - 173 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Koberec Notting Hill Portobello od značky Ted Baker je ručne tkaný kúsok, ktorý zaujme svojou buklé štruktúrou a príjemným pocitom na dotyk. Jeho vzhľad pripomína vlnu, hoci je vyrobený zo 100 % polyesteru. Vďaka kvalitnému materiálu je koberec veľmi odolný a ľahko sa udržiava. Na jeho čistenie stačí šetrné vysávanie s hladkou hubicou, bez použitia kefového nadstavca.
Rozmery
| Šírka: | 160 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 230 cm |
Parametre
| Umiestnenie | Interiérové |
|---|---|
| Výroba | Tkané, Ručne tkané |
| Výška vlasu | Stredný |
| Materiál | Vlna, Polyester |
| Krajina pôvodu | IN |
| Zloženie a druh materiálu | Polyester |
| Hrúbka | 1 cm |
| Dĺžka vlasu koberca | Bez vlasu |
| Tvar | Obdĺžnikový |
| Váha | 9 kg |
| Dĺžka | 230 cm |
| Certifikáty a štandardy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Spôsob výroby | Ručne viazaný |
| Typ zakončenia | Obšité okraje |
| Typ vlasu | Bouclé |
| Produktový rad | Notting Hill |
| Vzor | Jednofarebné/štruktúrovaný |
| Dizajnový štýl | Moderný/škandinávsky |
| Kvalita | Premium |
| Hustota | 2400 g/m² |
| Hustota materiálu | Vysoká |
| Vlastnosť | Ručne tkaný/vhodný na podlahové kúrenie |
| Starostlivosť | Pravidelne vysávajte/bodové čistenie/iba profesionálne čistenie/nepoužívajte chemické bielidlo |
| Materiál zadnej strany | Polyester |
| Špecifikácia materiálu | 100% polyester |
| Farba | Slonovinová |
| Výrobca | Ted Baker |
Podobné produkty

Koberec FD Sensi Branco Perla
80×150 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Koberec BERBER 916 slonia kosť
80×150 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 6 dní
Koberec Agnella Morphic Blooms sivý
133×190 cm, s dlhým vlasom, vlnený
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Koberec Agnella Noble Elois sivý
80×160 cm, s dlhým vlasom, vlnený
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Koberec Agnella Isfahan M Crotone Popiel
80×120 cm, behúň, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Koberec Agnella Agnus Milika béžový
80×150 cm, s dlhým vlasom, vlnený
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Koberec BUTIK 354 krémový / hnedý
60×100 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 6 dní
Koberec SANTA FE 33 béžový
100×150 cm, kusový, s dlhým vlasom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec Re Duce 28337-064 béžový
80×150 cm, vonkajší, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec MIA T500A béžový / biely
100×150 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 6 dní
Koberec Amigo 0F569A svetlobéžový
160×230 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 6 dníDoprava zadarmo
Koberec Agnella Morphic Tektonica svetlosivý
133×133 cm, s dlhým vlasom, vlnený
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Koberec IDEAL SHAGGY krémový
80×150 cm, s dlhým vlasom, v škandinávskom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec WOOL HAVEN sivý
236×297 cm, s dlhým vlasom, vlnený
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Koberec Eternity Pearl
120×170 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Koberec Dywilan Roma 5 béžový / biely
120×170 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 5 dní
Koberec Hanse Home Beach Tilos krémový / béžový
80×150 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec HOME NP 414 CREAM
80×150 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 6 dní
Koberec šnúrkový Balta ReDuce 28344 034 béžový
200×290 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Koberec Marvel Elegant
133×200 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Koberec Hanse Home Calmio naturálny / biely
80×150 cm, s dlhým vlasom, vlnený
Dostupné v 5 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec Arte Charlotte Earth
80×150 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 5 dní
Koberec Split Klis béžový
80×150 cm, tkaný, kusový
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Koberec Allora Plus B826A lesklý krémový/zlatý
Tkaný, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 5 dní
Koberec Hanse Home Jute Braided Rangpur biely kruh
Tkaný, ručne tkaný, s dlhým vlasom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec CALVIN KLEIN IRRADIANT SILVER
119×180 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Béžový vonkajší koberec NORTHRUGS Tilos, 80 x 150 cm
S dlhým vlasom, syntetický, so stredným vlasom
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Koberec BUTIK 347 krémový / hnedý
80×150 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 6 dní
Koberec Hanse Home Norwalk Fergus krémový kruh
S dlhým vlasom, interiérový, syntetický
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Koberec Hanse Home Jute Braided Rangpur biely ovál
160×230 cm, tkaný, ručne tkaný
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Koberec New Topaz 60 béžový
100×150 cm, kusový, jednofarebný
Na odoslanie o 5 dní
Krémovobiely koberec 120x170 cm Estilo – Universal
120×170 cm, s dlhým vlasom, interiérový
SkladomNajlepšie produkty od Bonami.sk

Závesný oceľový košík – Metaltex
Plastový, kusový
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky
Skladom
Stojan 12 fliaš vína z orechového dreva Wenko Norway
28×42 cm, drevený, v dekore orech
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Set na výrobu kvásku so stierkou 2 ks 700 ml – Lékué
Silikónová
Skladom
Čierny kovový regál na víno počet fliaš 50 Barbera – Metaltex
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Petrolejová lampa - Orion
Sklenený, interiérový, na dlhé sviečky
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Debar
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Sprchová roleta Wenko, 1,32 x 2,4 m
132×240 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
3-dielne obliečky na jednolôžko 140x200 cm Summer Meadow – My House
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Béžový detský koberec 160x235 cm Animal Park – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
WC sedadlo 2 v 1 s detskou doskou Wenko Syros, 44, x 37,5 cm
Skladom
Krémová detská komoda s prebaľovacím pultom 115x102x77 cm Alkmaar – Germania
102×115×77 cm, s komodou, voľne stojaci










