










Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Stropné svietidlo v modernom dizajne. Možnosť stmievania a zmeny farebnej teploty (3000-6000K) pomocou diaľkového ovládača. Funkcia nočného svetla. Diaľkový ovládač je súčasťou balenia.
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Štýl | Moderný |
| Zapínanie | Diaľkovo ovládané |
| Napájacie napätie | 230V |
| Tvar | Okrúhle |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Počet svetiel | Samostatné |
| Farba | Béžová |
| Farba svetla | Teplá biela/Denná biela/Studená biela |
| Celkový príkon svietidla | 40 W |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 40 W |
| Priemerná životnosť zdroja | 50000 h |
| Teplota chromatickosti | 3000-6000 K |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Celkový svetelný tok | 4400 lm |
| Typ | Stropné svietidlo |
| Funkcie | Diaľkové ovládanie/LED technológia/Stmievateľné diaľkovým ovládačom |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 305 W |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 40 W |
| Index podania farieb (cri) | 90 Ra |
| Miesto | Spálňa/Obývačka |
| Dekor dreva | Kaučukovník |
| Series | WOODROUND Brilagi |
| Výrobca | Brilagi |

V modernom štýle, zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
Skladom
LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, zapínané vypínačom, v škandinávskom štýle
Skladom
LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
LED, drevené, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, drevené, zapínané vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Sklenené, v modernom štýle, zapínané vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Kovové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
V modernom štýle, zapínané vypínačom, v industriálnom štýle
Skladom
Sklenené, zapínané vypínačom, v retro štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, atypické, do spálne a obývačky
Skladom
Kovové, zapínané vypínačom, atypické
Skladom
Sklenené, zapínané vypínačom, v retro štýle
Skladom
V modernom štýle, zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
Skladom
Sklenené, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Drevené, v modernom štýle, zapínané vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, atypické, do spálne a obývačky
Skladom
Kovové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Sklenené, zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
Skladom
LED, kovové, zapínané vypínačom
Skladom
Sklenené, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Sklenené, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Sklenené, zapínané vypínačom, v retro štýle
Skladom
LED, drevené, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, drevené, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
Skladom
Kovové, zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
Skladom
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 6 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, so senzorom pohybu, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED, stmievateľná, s päticou R7s
Skladom
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo