










Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Produkt priamo od výrobcu SmartLED máme skladom za cenu 58.90 € a so zárukou na 3 roky.
| Počet žiaroviek | 1 |
|---|---|
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Celkový svetelný tok | 5400 lm |
| Typ | LED panel prisadený |
| Funkcie | LED technológia |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 375 W |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 60 W |
| Počet spínacích cyklov | 50000 ON/OFF |
| Tvar | Obdĺžnikový |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Štýl | Ostatné |
| Miesto | Pracovňa |
| Spôsob montáže | Prisadené |
| Farba svetla | Denná biela |
| Celkový príkon svietidla | 60 W |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 60 W |
| Priemerná životnosť zdroja | 30000 h |
| Teplota chromatickosti | 4000 K |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Series | UP SmartLED, BLACK AND WHITE SmartLED |
| Výrobca | SmartLED |

S teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Plastový, inteligentný, s denným bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Plastový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo

Kovový, plastový, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Šírka, výška, hĺbka
SkladomDoprava zadarmo
S denným bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, priemer, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 8 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S denným bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Plastový, s denným bielym svetlom
Skladom
Kovový, s teplým bielym svetlom
Skladom
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Plastový, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, plastový, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, plastový, šírka
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, plastový, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Sklenený, kovový, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, plastový, priemer
Na odoslanie o 3 dni
S teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, priemer, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 5 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, priemer, s teplým bielym svetlom
Skladom

Kovový, šírka, výška
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Plastový, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, plastový, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S osvetlením, obdĺžnikové, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Na písací stôl, zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
⌀ 80 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, zapínané vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, sklenené, kovové
SkladomDoprava zadarmo