Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
LED solárna dekoračná svetelná reťaz 50× LED / 8 režimov, 500 mAh, 9,5 m, IP67, teplá biela
História cien
- 28. 5. 2026 - 23,9 €
- 27. 5. 2026 - 23,9 €
- 10. 1. 2026 - 24,9 €
Popis produktu
Dekoratívny solárny svetelný reťazec ideálny na výzdobu záhrad. Jedinečná vonkajšia dekorácia. Svietidlo má krytie IP67, ktoré zabezpečuje ochranu proti striekajúcej vode. Vzhľadom na nízku intenzitu svetla sa používa ako dekoračné svietidlo. Napájanie: solárny panel. Automaticky sa rozsvieti pri zotmení. 8 režimov svietenia (od trvalého svetla po blikajúce a vlnivé efekty). Počet LED diód: 50. Farba svetla: teplá biela. Priemer guličky: 2,3 cm. Výdrž svietenia: až 8 h. Batéria: 1 x Ni-MH 500 mAh (súčasť balenia). Mechanický vypínač ON/OFF priamo na tele svietidla.
Parametre
| Hlavný materiál | Plast |
|---|---|
| Svetelný zdroj | Solárny zdroj |
| Druh | Svetelné reťaze |
| Farba | Žltá |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Priemerná životnosť zdroja | 30000 h |
| Teplota chromatickosti | 2700 K |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 3 |
| Stupeň krytia (ip) | IP67 |
| Typ | Dekorácia/Solárne svietidlo/Vonkajšia reťaz |
| Funkcie | Vypínač na tele svietidla/LED technológia/Solárna technológia |
| Napätie | 1,2 V |
| Štýl | Dekoračný |
| Miesto | Záhrada a cesty/Pergola |
| Kapacita | 500 mAh |
| Výdrž batérie | 8 h |
| Farba svetla | Teplá biela |
| Series | SOLAR SmartLED, CHAIN SmartLED |
| Výrobca | SmartLED |
Odporúčame

LED RGB projektor LED/5W/5V astronaut + diaľkové ovládanie
Stojace, RGB
SkladomDoprava zadarmo
LED Vonkajšia dekoračná reťaz BAJA ST64 15xE27/1W/230V 15,9m IP44 teplá biela
Svetelné reťaze, s napätím 230V, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
LED Bazénová žiarovka LED/25W/12V IP68 6500K
Sklenené, plastové, s napätím 12V
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED RGB Stmievateľný solárny pásik LED/20W/3,2V 20 m IP65 + DO
Solárne, nástenné, RGB
SkladomDoprava zadarmo
Petrolejová lampa MONIKA 34 cm lesná zelená káro
Sklenené, stojace
SkladomDoprava zadarmo
Vonkajšia reťaz STRING 15m 15xE27/25W/230V IP54
Svetelné reťaze, do zásuvky, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED vonkajšia dekoratívna reťaz GIRLANDA 18xE12 13m čierna IP44 teplá biela
Svetelné reťaze, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
Philips - LED RGBW stmievateľný pásik Hue WACA 10m LED/20W/230V 2000-6500K
Do zásuvky, s napätím 230V, RGB
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
BERGE LED vonkajšia girlanda 15m - 15xLED Atmospheric Fire FLAME
Svetelné reťaze, plastové, do zásuvky
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Govee - TV 46-60" SMART LED podsvietenie RGB
Plastové, do zásuvky, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED Vonkajšia dekoračná reťaz BAJA ST64 20xE27/1W/230V 20,9m IP44 teplá biela
Svetelné reťaze, do zásuvky, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED solárna dekoračná reťaz BUBBLE 50xLED/8 funkcií 7m IP65 teplá biela
Svetelné reťaze, plastové, solárne
Skladom
Brilagi - LED vonkajšia dekoratívna GIRLANDA 25xE12 20m IP44 studená biela
Svetelné reťaze, do zásuvky, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED svetelný reťazec 10 metrov 10 svetiel jasný IP44 - Chill
Svetelné reťaze, plastové, do zásuvky
Skladom
Aigostar - LED pás 50m LED/400W/230V 3000K IP65
Do zásuvky, s napätím 230V, LED pásy
SkladomDoprava zadarmo
Solight WO794 - LED vonkajší dekoratívny svetelný reťaz GIRLANDA 25xE12 20m IP44 teplá biela
Svetelné reťaze, do zásuvky, s napätím 230V
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED solárny svetelný reťazec BUBBLE 100xLED/8 funkcií 10 m IP65 teplá biela
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmoNajlepšie produkty od Svet-svietidiel.sk

Aigostar - LED zrkadlové osvetlenie do kúpeľne LED/12W/230V 4000K 60 cm IP44 čierne
S osvetlením, obdĺžnikové, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/36W/230V 3000-6500K biela +DO
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
SADA 3x LED Žiarovka Philips A60 E27/8W/230V 2700K
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
SADA 6x LED Žiarovka Philips GU10/4,6W/230V 2700K
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Brilagi-LED Stmievateľné kúpeľňové svietidlo FRAME SMART LED/50W/230V IP44 čierna+DO
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Sada 6x LED žiaroviek Philips GU10/4,6W/230V 4000K
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Sollux SL.0469 - Luster na lanku PASTELO 1 1xG9/8W/230V čierna
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/24W/230V 3000-6500K biela + DO
Plastový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - Stolná lampa BANK OFFICE 1xE27/60W/230V mosadz/zelená
Na písací stôl, zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľný luster SLEEKLINE SMART LED/40W/230V Wi-Fi Tuya čierna+DO
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
LED RGBW Stmievateľná detská lampa LED/1W/5V USB 1200 mAh kapybara
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stropné svietidlo POOL LED/36W/230V 3000/4000/6000K pr. 30 cm biela
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Kúpeľňové svietidlo ULTRA SLIM LED/18W/230V 30x30 cm čierna IP54
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED kúpeľňové zrkadlo CUNEO LED/19W/230V pr. 60 cm IP44 CRI 90 stmievateľné + CCT
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
LED Prisadený panel OREGA N LINX 120 LED/50W/230V 4000K IP40
Kovový, plastový, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED kúpeľňové zrkadlo CUNEO LED/25W/230V priemer 80 cm IP44 CRI 90 stmievateľné + CCT
⌀ 80 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stropné svietidlo POOL LED/60W/230V 3000/4000/6000K 50 cm biela
LED, s diaľkovým ovládaním, zapínané vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Kúpeľňové svietidlo ULTRA SLIM LED/18W/230V 30x30 cm biela IP54
Stropné, s krytím IP44 a vyšším, výška
SkladomDoprava zadarmo



























































