







Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
LED RGB stmievateľný pásik s diaľkovým ovládaním. Jednoduchá inštalácia – samolepiaca zadná časť. Možnosť meniť farbu svetla – výber z 16 farieb (RGB). Čas nabíjania: 4-6 hodín. Výdrž batérie: 14 hodín. Dĺžka osvetlenej časti: 20 m. Dĺžka prívodného kábla: 2 m. Balenie obsahuje: LED pásik, adaptér, diaľkové ovládanie. Integrovaná batéria LiFePO4 s kapacitou 20000 mAh 3,2V.
| Svetelný zdroj | Solárny zdroj |
|---|---|
| Druh | Nástenné, LED pásy |
| Rgb | Ano |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 20 W |
| Priemerná životnosť zdroja | 20000 h |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 3 |
| Stupeň krytia (ip) | IP65 |
| Celkový svetelný tok | 2000 lm |
| Typ | LED pásik/Solárne svietidlo |
| Funkcie | RGB/Diaľkové ovládanie/LED technológia |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 200 W |
| Napätie | 3,2 V |
| Max. príkon zdroja | 20 W |
| Uhol vyžarovania | 120 ° |
| Štýl | Dekoračný |
| Miesto | Záhrada a cesty/Pergola |
| Kapacita | 4000 mAh |
| Výdrž batérie | 14 h |
| Celkový príkon svietidla | 20 W |
| Series | STRIP Aigostar |
| Výrobca | Aigostar B.V. |

Solárne, nástenné, LED pásy
SkladomDoprava zadarmo
Kovové, priemer
Skladom
Svetelné reťaze, plastové, solárne
SkladomDoprava zadarmo
Plastové, do zásuvky, s napätím 12V
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, plastové, do zásuvky
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Plastové, do zásuvky, stojace
Na odoslanie o 2 dni
Plastové, solárne, nástenné
Skladom
Solárne, s napätím 12V
SkladomDoprava zadarmo
Drevené, RGB
Na odoslanie o 2 dni
Plastové, solárne, RGB
Na odoslanie o 2 dni
Plastové, do zásuvky, drevené
Na odoslanie o 2 dni
Do zásuvky, drevené, RGB
Na odoslanie o 2 dni
Plastové, do zásuvky, RGB
Na odoslanie o 2 dni
Sklenené, solárne, stojace
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastové, do zásuvky, RGB
Na odoslanie o 2 dni
Plastové, do zásuvky, stojace
Na odoslanie o 2 dni
Plastové, do zásuvky, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastové, do zásuvky, stojace
Na odoslanie o 2 dni
Plastové, solárne, šírka
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastové, do zásuvky, stojace
Na odoslanie o 2 dni
Plastové, do zásuvky, stojace
Na odoslanie o 2 dni
Sklenené, plastové, do zásuvky
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, do zásuvky, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Plastové, solárne
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastové, stojace
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastové, do zásuvky, RGB
Na odoslanie o 2 dni
Plastové, do zásuvky, s napätím 12V
Skladom
Do zásuvky, drevené, RGB
Na odoslanie o 2 dni
Plastové, solárne, stojace
Na odoslanie o 2 dni
Plastové, do zásuvky, drevené
Na odoslanie o 2 dni
Svetelné reťaze, kovové, plastové
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Plastové, do zásuvky, RGB
Na odoslanie o 2 dni
S osvetlením, obdĺžnikové, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, reflektorová, s päticou GU10
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Plastový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
Na písací stôl, zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, obdĺžnikové, kovové
SkladomDoprava zadarmo
LED, na písací stôl, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším, šírka
SkladomDoprava zadarmo
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
⌀ 80 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo