






Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Hodí sa do všetkých typov fontán, rekreačných a plaveckých bazénov. Vysoký stupeň krytia (IP68), vďaka ktorému je vhodné na úplné ponorenie do vody. Využíva veľmi účinné a príjemné osvetlenie pomocou odrazu cez vodnú hladinu. Pre efektívny rozptyl svetla je kryt vyrobený z veľmi kvalitného tvrdeného skla. Telo je vyrobené z masívneho ABS, vďaka čomu je ideálne pre pohodlnú zapustenú alebo zabudovanú inštaláciu. Materiály sú nárazu odolné.
| Hlavný materiál | Sklo, Plast |
|---|---|
| Napájacie napätie | 12V |
| Druh | Stojace |
| Farba | Biela |
| Stupeň krytia (ip) | IP68 |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Max. príkon zdroja | 25 W |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 25 W |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 200 W |
| Teplota chromatickosti | 6500 K |
| Celkový svetelný tok | 2850 lm |
| Uhol vyžarovania | 120 ° |
| Napätie | 12 V |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Záručná doba | 36 mesiacov |
| Farba svetla | Studená biela |
| Celkový príkon svietidla | 25 W |
| Spôsob montáže | Vsadené |
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ | LED žiarovka |
| Miesto | Bazén |
| Funkcie | LED technológia |
| Tvar | Guľatý |
| Index podania farieb (cri) | 80 |
| Series | POOL V-Tac |
| Výrobca | V-Tac |
Používateľské recenzie
Po montáži zatiaľ spoľahlivo svieti.
Zakúpené v eshope Svet-svietidiel.sk
Stiahnuté z Heureky

Plastové, do zásuvky, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Do zásuvky, nástenné, RGB
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, kovové, plastové
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Plastové, do zásuvky, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
Sklenené, priemer
Skladom
Plastové, priemer
Na odoslanie o 2 dni
Kovové, do zásuvky, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Sklenené, kovové, plastové
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Svetelné reťaze, plastové, solárne
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Plastové, do zásuvky, s napätím 230V
Skladom
Sklenené, plastové, do zásuvky
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Svetelné reťaze, solárne, šírka
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Plastové, do zásuvky, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Do zásuvky, s napätím 230V, RGB
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, kovové, plastové
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Plastové, do zásuvky, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Plastové, stojace, LED pásy
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 dni
Nástenné, LED pásy
Skladom
Plastové, solárne, nástenné
Skladom
Stojace, priemer
Skladom
Plastové, do zásuvky, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Sklenené, do zásuvky, s napätím 230V
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, do zásuvky, s napätím 230V
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Svetelné reťaze, do zásuvky, s napätím 230V
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Svetelné reťaze, plastové, ekologické
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
RGB, LED pásy
SkladomDoprava zadarmo
Plastové, do zásuvky, nástenné
Skladom
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
Plastové, do zásuvky, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Svetelné reťaze, kovové, plastové
Skladom
Stojace
Skladom
Plastové, do zásuvky, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, obdĺžnikové, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Na písací stôl, zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, plastový, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
⌀ 80 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
So stmievačom, sklenená, kovová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo