

Rozmery 48×52 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu: Materiál: Kov + Sklo Povrchová úprava: Brúsený nikel / brúsená oceľ Šírka: 51,5 cm Výška: 4,8 cm Vzdialenosť od steny: 13,6 cm
| Šírka: | 52 cm |
|---|---|
| Výška: | 48 cm |
| Tvar | Rovné |
|---|---|
| Vzdialenosť od steny | 13,6 cm |
| Ean | 5905315739438 |
| Materiál | Sklo, Kov |
| Šírka (mm) | 515 |
| Výška (mm) | 48 |
| Séria | Mexen Arno |
| Montáž | Vŕtaním |
| Typ | Kúpeľňové doplnky - kúpeľňové poličky |
| Výrobca | Mexen |

5×52×14 cm, v modernom štýle, rovná
Na odoslanie o 1 týždeň
Rovná, v retro štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
57×52 cm, rovná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Rovná
Dostupné v 2 e-shopoch

Rovná
Dostupné v 2 e-shopoch

35×50 cm, rovná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
6×30×20 cm, rohová, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
55×21 cm, rovná
Na odoslanie o 1 týždeň
35×50 cm, rovná
Na odoslanie o 1 týždeň
Rohová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Rohová
Skladom
Rovná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
40×40 cm, rovná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Rovná
Dostupné v 2 e-shopoch

5×52×14 cm, v modernom štýle, rovná
Na odoslanie o 1 týždeň
89×44×12 cm, v modernom štýle, rovná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
31×130 cm, rovná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
200×20 cm, rohová
Na odoslanie o 1 týždeň
60×60 cm, rovná
Na odoslanie o 1 týždeň
90×52 cm, rovná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
55×21 cm, rovná
Na odoslanie o 1 týždeň
V modernom štýle, rovná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
80×80 cm, rovná
Skladom
30×30 cm, rovná
Na odoslanie o 1 týždeň
Rovná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
8×100×100 cm, rovná
Na odoslanie o 1 týždeň
Rohová
Na odoslanie o 1 týždeň
35×54 cm, rovná
Na odoslanie o 1 týždeň
Rovná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
18×24×65 cm, rohová
Skladom
95×30×100 cm, rovná
Na odoslanie o 1 týždeň
Rovná, v retro štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom