Porovnajte ceny od 105,7 € do 127,3 € v 2 e-shopoch:
Doručenie od 6 €Na odoslanie o 1 týždeň14 dní na vrátenie
SkladomDoručenie za 3,49 €14 dní na vrátenie
Rozmery 68×40×13 cm
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 105,7 € do 127,3 €:
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Mliečne sklo
| Šírka: | 40 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 13 cm |
| Výška: | 68 cm |
| Tvar | Rovné |
|---|---|
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 400x675x130 mm |
| Materiál | Mosadz, Mosadz |
| Záruka | 10 rokov |
| Druh | Polička |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Dĺžka (mm) | 400 |
| Šírka (mm) | 400 |
| Séria | Sapho X-ROUND |
| Výrobca | Sapho |

Rovná
Skladom
55×150×30 cm, rovná, priemer
SkladomDoprava zadarmo
Rovná
Skladom
14×55×15 cm, rovná, v industriálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Rovná
Dostupné v 2 e-shopoch

203×26×35 cm, rovná
SkladomDoprava zadarmo
8×30×10 cm, rovná
Skladom
Rovná
Dostupné v 2 e-shopoch

Rovná
Skladom
Rovná
Dostupné v 2 e-shopoch