








Rozmery 6×80×21 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vlastnosti Značka POLYSAN Séria X-SQUARE Rozmer 800x55x206 mm Dĺžka 800 mm Výška 55 mm Hĺbka 206 mm Farba Chróm Materiál Mosadz, Sklo Tvar Hranaté Druh Držiak uterákov, Polička Nosnosť 5 kg Hmotnosť 2.306 kg Balenie 1 ks EAN 8590913925313 Taric 73249000 Popis série Séria X-SQUARE vychádza z najpredávanejšie série X-ROUND. Len zmenou tvaru úchytu z okrúhleho za hranatý dostaneme ďalšiu zaujímavú tvarovú kombináciu, ktorá sa hodí do väčšiny kúpeľňových interiérov. Zo širokej ponuky produktov tejto série upozorňujeme na sprirálovitý držiak fénu. Predĺžená záruka na povrchovú úpravu
| Šírka: | 80 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 21 cm |
| Výška: | 6 cm |
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Tvar | Rovné |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 800x55x206 mm |
| Materiál | Mosadz, Mosadz, Sklo |
| Druh | Držiak uterákov |
| Nosnosť | 5 |
| Dĺžka (mm) | 800 |
| Výška (mm) | 55 |
| Výrobca | Polysan |
| Séria | Polysan X-SQUARE |

V modernom štýle, rovná, priemer
Skladom
45×30 cm, v modernom štýle, rovná
Dostupné v 2 e-shopoch

30×60 cm, v modernom štýle, rovná
Dostupné v 2 e-shopoch

Rovná
Skladom
14×55×15 cm, rovná, v industriálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
V modernom štýle, rovná, priemer
Skladom
8×30×11 cm, rovná, priemer
Skladom
203×26×35 cm, rovná
SkladomDoprava zadarmo
55×150×30 cm, rovná, priemer
SkladomDoprava zadarmo
60×30 cm, v modernom štýle, rovná
Dostupné v 2 e-shopoch