

Rozmery 4×50×13 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Mexen príslušenstvo, ARNO polička sklenená Technické údaje: Materiál: kov + sklo Šírka: 500 mm Výška: 35 mm Vzdialenosť od steny: 125 mm
| Šírka: | 50 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 13 cm |
| Výška: | 4 cm |
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Tvar | Rovné |
| Farba | Sivá |
| Vzdialenosť od steny | 12,5 cm |
| Ean | 5907709108103 |
| Materiál | Sklo, Kov |
| Šírka (mm) | 500 |
| Výška (mm) | 35 |
| Séria | Mexen Arno |
| Montáž | Vŕtaním |
| Typ | Kúpeľňové doplnky - kúpeľňové poličky |
| Výrobca | Mexen |

V modernom štýle, rovná, priemer
Skladom
33×63×10 cm, v modernom štýle, rovná
Skladom
8×30×11 cm, v modernom štýle, rovná
Skladom
8×36×17 cm, rohová, priemer

8×23 cm, v modernom štýle, rovná
Skladom
204×27×35 cm, v modernom štýle, rovná
SkladomDoprava zadarmo
60×30 cm, v modernom štýle, rovná
Dostupné v 2 e-shopoch

V modernom štýle, rovná, priemer
Skladom
30×60 cm, v modernom štýle, rovná
Dostupné v 2 e-shopoch

8×30×11 cm, v modernom štýle, rovná
Skladom
27×25×25 cm, rohová, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
55×150×30 cm, rovná, priemer
SkladomDoprava zadarmo
6×31-32×11-12 cm, v modernom štýle, rovná
Skladom
45×30 cm, v modernom štýle, rovná
Dostupné v 2 e-shopoch