














Rozmery 100×150 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Koberce zapadnú vďaka svojmu jednoduchému dizajnu do každého interiéru. Sú vyrábané v príjemných farebných odtieňoch, vďaka čomu dodajú každej miestnosti teplo a útulnosť. Budú ideálnou voľbou do spálne či obývačky. Sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý zaručuje ich odolnosť a trvácnosť. ▪ Celková hrúbka: 15,5 mm ▪ Celková hmotnosť: 2,230 kg/m²▪ Materiál: 100% polypropylén▪ Hustota tkania: 101 200 bodov/m²
| Šírka: | 100 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 150 cm |
| Umiestnenie | Interiérové |
|---|---|
| Výroba | Tkané |
| Výška vlasu | Dlhý shaggy, Stredný, Krátky |
| Materiál | Polypropylén |
| Farba | Krémová |
| Typ materiálu | Syntetické |
| Záťažová trieda | 22 - domácnosť; stredná záťaž |
| Špeciálne vlastnosti | Vhodný pre podlahové kúrenie |
| Vzor | Bez vzoru |
| Kolekcia | Jubilee Twist |
| Tvar | Obdĺžnik,Štvorec |
| Reakcia na oheň | Bfl - len obmedzené šírenie požiaru |
| Určenie | Bytová metráž |
| Rozmer | 100x150 cm |
| Dĺžka | 150 cm |

50×80 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
60×120 cm, ručne tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 1 týždeň
S dlhým vlasom, jednofarebný, v modernom štýle
Na odoslanie o 5 dní
S dlhým vlasom, vlnený, interiérový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 5 dní
180×270 cm, s dlhým vlasom, kožušiny
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Ručne tkaný, vlnený, okrúhly
Na odoslanie o 1 týždeň
160×230 cm, tkaný, ručne tkaný
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
120×170 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 5 dní
90×120 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, bavlnený, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
80×150 cm, bavlnený, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
120×160 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
80×200 cm, s dlhým vlasom, kožušiny
Skladom
60×100 cm, s dlhým vlasom, kožušiny
Na odoslanie o 5 dní
60×100 cm, s dlhým vlasom, kožušiny
Na odoslanie o 6 dní
100×150 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
Vonkajší, s dlhým vlasom, so stredným vlasom
Skladom
S dlhým vlasom, vlnený, prírodný
Skladom
133×133 cm, s dlhým vlasom, vlnený
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Tkaný, ručne tkaný, s dlhým vlasom
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Behúň, s dlhým vlasom, vlnený
Skladom
80×140 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
Tkaný, metrážový, v škandinávskom štýle
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
80×200 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 5 dní
Behúň, vonkajší, s dlhým vlasom
Skladom
100×150 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 5 dní
133×195 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Behúň, s dlhým vlasom, vlnený
Skladom
Vlnený, prírodný, interiérový
Skladom
100×150 cm, s dlhým vlasom, jutový
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
SkladomDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, pre chlapca, klasický
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, klasický, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
So zrkadlom, s osvetlením, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
80×150 cm, pre chlapca, hrací
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, klasický, kusový
Na odoslanie o 5 dní
Rohový, matný
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
80×150 cm, klasický, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní

Pre chlapca, klasický, kusový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, klasický, kusový
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Pre chlapca, hrací, kusový
Na odoslanie o 5 dní