Brilagi - Stmievateľné LED svietidlo PILANA LED/60 W/230 V dub/čierna 56x56 cm + DO
Nie je skladom
Parametre
Hlavný materiálKov, Drevo
SmartAno
Farba svetlaTeplé biele, Denné biele, Studené biele
FarbaBiela
Príkon zdroja60 W
Priemerná životnosť zdroja20000 h
Teplota chromatickosti3000-6500 K
Stupeň krytia (ip)IP20
Celkový svetelný tok3900 lm
TypStropné svietidlo
FunkcieDiaľkové ovládanie/LED technológia/Stmievateľné diaľkovým ovládačom
Ekvivalent klasickej žiarovky270 W
Napätie230 V
Max. príkon zdroja60 W
TvarŠtvorcový
Uhol vyžarovania120 °
Index podania farieb (cri)80 Ra
ŠtýlOstatné
MiestoSpálňa/Obývačka
Celkový príkon svietidla60 W